Mať funkčnú a modernú kúpeľňu nie je také zložité

Práve kúpeľňa je miestnosť, pri zariaďovaní ktorej sme často obmedzovaní priestorom. Veľa by sme do nej chceli zmestiť, aby bola moderná a funkčná. Kúpeľňové štúdio ÁDÁM vám ponúka možnosti, ako zladiť vaše potreby s možnosťami. Nájdete v ňom široký výber obkladov, dlažieb, sanity, sprchových kútov , batérii a iných doplnkov do kúpeľne.

Aktuálne trendy sa nesú v zemitých farbách. Atraktívne ich dopĺňajú zlaté doplnky a batérie. Novinkou sú aj obklady so vzormi rastlín, napríklad palmových alebo banánových listov. Nechýbajú však ani obklady s geometrickými alebo orientálnymi vzormi prevažne zlatej farby.

Ak ste zástancom jednoduchej klasiky, moderného štýlu alebo milujete luxus, mramor vo svojej svetlej podobe – či už biely alebo sivý – vám môže ulahodiť. Ide o jeden z trendov, ktoré sú v roku 2022 dominantné v kombinácii čiernej a bielej farby. Do popredia sa dostávajú veľkoformátové dlažby.

Pestrosť farieb sa prejavila aj na sanite. Veľkým hitom sa stávajú farebné kúpeľňové skrinky. V posledných rokoch sú stále obľúbenejšie umývadlá na dosku. V tomto roku tomu nebude inak – na design umývadiel sa bude zameriavať stále väčšia pozornosť a nechýbajú ani farebné prevedenia.

Stále nemáte jasnú predstavu, ako bude vaša vysnívaná kúpeľňa vyzerať? V kúpeľňovom štúdiu ÁDAM vám pri kúpe obkladov alebo dlažby vyhotovia návrh zadarmo.

Zdroj: PR – článok, foto: Gabriela Gyuránová