Tento doplnok spestrí a zútulní vaše bývanie

Koberce sú pre domácnosť tým doplnkom, ktorý vaše bývanie spestruje a zútulňuje. Okrem pekného a príjemného vzhľadu ho obohacuje aj o teplo a príjemnú atmosféru. Veď kto z nás by chcel kráčať po studenej podlahe? Stavebné centrum Ádam, ktorého súčasťou je Galéria parkiet, vám ponúka riešenie, aby ste vo vašej kuchyni, obývačke, či chodbe nemali studenú podlahu a následne aj studené nohy, čo určite nikomu nie je príjemné. Rovnako užitočné sú aj rohože, ktoré sa zase starajú o čistotu podlahy.

V aktuálnej ponuke Galérii parkiet sú mäkké a pohodlné koberce Shaggy rôznych vzorov v rozmeroch 2 x 2,90 m a výškou vlasu 3-4 cm. Tieto koberce sú zárukou príjemnej atmosféry vo vašej obývačke či jedálni. Koberce vďaka svojej farebnosti pôsobia veľmi decentne a hodia sa do každého interiéru.

Súčasťou ponuky sú aj behúne, ktoré sú obľúbeným doplnkom chodieb, kuchýň alebo spální. Môžete si vybrať z rozmerov 70 cm a 80 cm šírky. Výška vlasu je 1 cm. Prevažujú abstraktné vzory. V predajni nájdete aj široký výber rohoží s rozmermi 40×60 cm.

Koberce sú zložené z polypropylénu. Je to veľmi pevný materiál, odolný proti plesni. Má antistatické vlastnosti a neabsorbuje vlhkosť. Majú veľmi dobrú elasticitu, vlákna sa neohýbajú. Vďaka tomu si zachovávajú pekný a atraktívny vzhľad po dlhý čas. Polypropylén má najvyšší koeficient tepelnej vodivosti, takže sa ideálne hodí do miestnosti s podlahovým vykurovaním. Tieto koberce sú cenovo dostupné a ľahko sa udržiavajú.

Ak hľadáte darček, napríklad k blížiacim sa Vianociam, a to, či už pre seba, alebo svojich známych, nechajte sa inšpirovať tým, čo nájdete v ponuke Galérii parkiet v Stavebnom centre Ádam. Nájdete ho na adrese – Šibeničný vrch 1 v Rimavskej Sobote. Otvorené majú každý pracovný deň od 7.00 do 17.00 hod. a v sobotu od 7.00 do 12.00 hod. Okrem textílií a podláh tu nájdete široký sortiment stavebného materiálu, spotrebného tovaru a služieb spojených so stavaním.

Stavebné centrum Ádám nájdete na Šibeničnom vrchu č. 1, neďaleko autobusovej či železničnej stanice.

Viac informácii nájdete na www.adamcentrum.sk a na tel. čísle 0902 960 407.

Zdroj: PR článok, Foto: Gabriela Gyuránová