Skip to content
vobraze.sk

vobraze.sk

Správy z Gemera, Malohontu a Novohradu

  • Topky
    • Lifestyle
    • Turizmus a atrakcie
  • Dianie v regióne
    • Info v kocke
    • Doprava
    • FOTOreportáže
    • Samosprávy
    • Školstvo
    • VOĽBY 2022
    • Zdravie a relax
    • Životné prostredie
    • Kultminor
  • Kultúra
  • Krimi/HaZZ
  • Ekonomika
  • Šport
  • Politika
  • O nás

Značka: Rimavská Sobota

Náklady za energie môže značne znížiť zateplenie domu

21. apríla 2023 Gabika Ekonomika, Sponzorované

Aby ste sa cítili skutočne príjemne vo svojom dome, nepotrebujete len pekné zariadenie a príjemné farby na stenách, ale potrebujete aj[…]

Čítať ďalej

V Zdravotníckom centre Jazmín v R. Sobote pôsobí 14 lekárov. Najnovšie tam pribudla endokrinologička a nová pediatrička

20. apríla 2023 vobraze.sk Sponzorované, Zdravie a relax

V Zdravotníckom centre Medicentrum Jazmín na Železničnej ulici v Rimavskej Sobote pôsobí 14 lekárov. Od apríla začala v jeho priestoroch[…]

Čítať ďalej

V R. Sobote jazdia policajti na aute s novým polepom. Vynovená je aj budova obvodného oddelenia

20. apríla 2023 vobraze.sk Krimi

V Rimavskej Sobote je nové policajné auto so šedo-modro-žltým dizajnom. Pridelené bolo policajtom Obvodného oddelenia v R. Sobote. Ide o[…]

Čítať ďalej

Soboťanka Uhrinová sa stala majsterkou Slovenska vo florbale

19. apríla 2023 vobraze.sk Šport

Florbalistka Denisa Uhrinová z Rimavskej Soboty sa stala v drese extraligového FBK Harvard Partizánske majsterkou Slovenska. Partizánske totiž zvládlo rozhodujúci[…]

Čítať ďalej

Kokavčania Stieranková a Vojenčák získali tituly. Soboťan Murín skončil druhý

17. apríla 2023 vobraze.sk Šport

Armwrestlerka Tamara Stieranková z Kokavy nad Rimavicou sa stala majsterkou Slovenska v kategórii do 23 rokov. Zlato získala vo váhe[…]

Čítať ďalej

Ubudne zamestnancov na pobočke VšZP v R. Sobote. Ich značnú časť presunú do Lučenca

13. apríla 2023 vobraze.sk Zdravie a relax

Na pobočke Všeobecnej zdravotnej poisťovne (VšZP) v Rimavskej Sobote sa zníži počet zamestnancov. Stane sa tak od prvého mája. Pre[…]

Čítať ďalej

Tamáši odohral rekordnú sezónu v extralige. Zapojí sa do prípravy reprezentácie

7. apríla 2023 vobraze.sk Šport

Hokejista Alex Tamáši z Rimavskej Soboty sa zapojí v pondelok 10. apríla do prípravy reprezentačného tímu pred majstrovstvami sveta. Odštartuje[…]

Čítať ďalej
Katarína Kellnerová

Starala sa o pacientov najväčších závodov v R. Sobote. Lekárka Kellnerová už neordinuje

5. apríla 2023 vobraze.sk Lifestyle, Zdravie a relax

Všeobecná lekárka Katarína Kellnerová z Rimavskej Soboty sa desaťročia starala o pracovníkov najväčších závodov v meste. Aj keď na svoj[…]

Čítať ďalej

Fitneska Gémešiová z Rim. Soboty zmenila plány

4. apríla 2023 vobraze.sk Šport

Fitneska Viktória Gémešiová z Rimavskej Soboty zmenila plány a v jarnej časti sezóny nebude súťažiť. Pôvodne sa mala prvého apríla[…]

Čítať ďalej

Poslanci v R. Sobote schválili financie športovým subjektom

31. marca 2023 vobraze.sk Samosprávy

Rimavskosobotské mestské zastupiteľstvo na marcovom zasadnutí schválilo dotácie pre oblasť športu na rok 2023. Poslanci odobrili návrh komisie mládeže a[…]

Čítať ďalej

Stránkovanie príspevkov

«Previous Posts 1 … 54 55 56 57 58 … 94 Next Posts»
  • Najnovšie
  • Archív
  • Skvelá Kukuľková má zlato z majstrovstiev Európy v stolnom tenise. Prinesie ho do Hnúšte
    20. októbra 2026
  • Roman Vaľo: Poďme si 24. októbra konečne zvoliť riešenia namiesto hádok
    19. októbra 2026
  • Výtvarník Bračo uspel vo výberovom konaní, ako riaditeľ ZUŠ Jána Valacha v Hnúšti chce viac prepájať umelecké odbory a zviditeľniť školu
    19. októbra 2026
  • Volejbalistky Hnúšte nestačili v prvej lige žien na Žiarčanky. Kadetky zvíťazili v Detve + foto
    19. októbra 2026
  • Herec Ambróš z Tomášoviec si získal divákov v seriáloch i v divadle. Kedysi sprevádzal návštevníkov Haličského zámku
    18. októbra 2026
  • Lekárnik Antal z Tornale chce pokračovať v práci pre južnú časť kraja. Ako kandidát na poslanca BBSK za dôležité považuje školy, sociálne služby aj cyklotrasu
    18. októbra 2026
  • Mitrovanie vo Veľkých Teriakovciach vzdalo hold pastierskym tradíciám. Porotu zaujali baraní perkelt aj cviklové halušky
    18. októbra 2026
  • Soboťanom nevyšiel zápas proti Oravskému Veselému, ťahajú sériu štyroch prehier
    17. októbra 2026
  • október 2026 (61)
  • september 2026 (97)
  • august 2026 (93)
  • júl 2026 (95)
  • jún 2026 (89)
  • máj 2026 (93)
  • apríl 2026 (86)
  • marec 2026 (91)
  • február 2026 (76)
  • január 2026 (84)
  • december 2025 (84)
  • november 2025 (79)
  • október 2025 (90)
  • september 2025 (84)
  • august 2025 (80)
  • júl 2025 (78)
  • jún 2025 (86)
  • máj 2025 (91)
  • apríl 2025 (83)
  • marec 2025 (88)
  • február 2025 (80)
  • január 2025 (84)
  • december 2024 (87)
  • november 2024 (87)
  • október 2024 (85)
  • september 2024 (82)
  • august 2024 (79)
  • júl 2024 (90)
  • jún 2024 (81)
  • máj 2024 (93)
  • apríl 2024 (81)
  • marec 2024 (89)
  • február 2024 (89)
  • január 2024 (88)
  • december 2023 (86)
  • november 2023 (86)
  • október 2023 (95)
  • september 2023 (84)
  • august 2023 (88)
  • júl 2023 (79)
  • jún 2023 (90)
  • máj 2023 (90)
  • apríl 2023 (87)
  • marec 2023 (98)
  • február 2023 (88)
  • január 2023 (87)
  • december 2022 (87)
  • november 2022 (83)
  • október 2022 (92)
  • september 2022 (87)
  • august 2022 (95)
  • júl 2022 (94)
  • jún 2022 (85)
  • máj 2022 (89)
  • apríl 2022 (83)
  • marec 2022 (85)
  • február 2022 (75)
  • január 2022 (84)
  • december 2021 (86)
  • november 2021 (78)
  • október 2021 (78)
  • september 2021 (81)
  • august 2021 (90)
  • júl 2021 (76)
  • jún 2021 (85)
  • máj 2021 (95)
  • apríl 2021 (66)
  • september 2020 (1)
  • marec 2020 (1)

Please select the Tab Content in the Widget Settings.

Please select the Tab Content in the Widget Settings.

Prihláste sa na odber newslettra

Dostaňte vždy čerstvé a zaujímavé informácie priamo do vašej schránky
WordPress Theme: Poseidon by ThemeZee.