Skip to content
vobraze.sk

vobraze.sk

Správy z Gemera, Malohontu a Novohradu

  • Topky
    • Lifestyle
    • Turizmus a atrakcie
  • Dianie v regióne
    • Info v kocke
    • Doprava
    • FOTOreportáže
    • Samosprávy
    • Školstvo
    • VOĽBY 2022
    • Zdravie a relax
    • Životné prostredie
    • Kultminor
  • Kultúra
  • Krimi/HaZZ
  • Ekonomika
  • Šport
  • Politika
  • O nás

Mesiac: jún 2026

DJ Tonéo z Tisovca oslavuje významné jubileum. Má hudobné štúdio i desiatky vlastných skladieb

30. júna 2026 vobraze.sk Sponzorované, Ekonomika

Hudba ho sprevádza prakticky celý život. Prvý reproduktor si vyrobil ešte ako chlapec z krabice od topánok. Už vtedy vraj[…]

Čítať ďalej

Klenovská Rontouka potvrdila svoju silu. Do Klenovca priniesla folklór z Gemera, Grécka aj Moravy + foto

30. júna 2026 vobraze.sk Kultúra

Obec Klenovec sa v uplynulé dni opäť stala centrom ľudovej kultúry regiónu Gemer-Malohont. Už 47. ročník Gemersko-malohontských folklórnych slávností Klenovská[…]

Čítať ďalej

Földiovú vystrieda na poste riaditeľky hnúšťanskej školy Slimáková. Černáková končí vo funkcii riaditeľky ZUŠ-ky

30. júna 2026 vobraze.sk Školstvo

Na poste riaditeľky Základnej školy Janka Francisciho Rimavského v Hnúšti dochádza k zmene. Po dvoch funkčných obdobiach na ňom končí[…]

Čítať ďalej
pošta

Slovenská pošta ruší pobočku v Rim. Bani, dotkne sa troch obcí. Služby prevezme pobočka v R. Brezove

29. júna 2026 vobraze.sk Info v kocke

Pošta v Rimavskej Bani končí zajtra svoju prevádzku. Jej službu využívali obyvatelia obcí Rimavská Baňa, Rimavské Zalužany, Lehota nad Rimavicou,[…]

Čítať ďalej

V Tisovci na Dňoch mesta vystúpil Vidiek i domáci interpreti, návštevnosť cez deň ovplyvnili horúčavy

29. júna 2026 vobraze.sk Samosprávy, Kultúra

Tohtoročné Dni mesta v Tisovci priniesli kultúrny program, oceňovanie osobností mesta, súťaž vo varení kotlíkových špecialít aj vystúpenie známej skupiny[…]

Čítať ďalej

Kevin Oláh si vytvoril nové gólové maximum. Ofenzívne eso Fiľakova má radosť z dcérky

29. júna 2026 vobraze.sk Šport, KULTMINOR

Futbalista Kevin Oláh z Lučenca si vytvoril v tretej lige nové gólové maximum. V drese FTC Fiľakovo nastrieľal v uplynulom[…]

Čítať ďalej

Od televíznej kamery k školskej tabuli. Barbara spája médiá, školstvo aj spoločenský život Gemer-Malohontu

28. júna 2026 vobraze.sk Školstvo

Niektorí obyvatelia Gemera-Malohontu si ju pamätajú ako mladú televíznu redaktorku a moderátorku, iní ju poznajú ako hlas veľkých regionálnych podujatí.[…]

Čítať ďalej

Kornélia Wirtchafterová z R. Soboty sa dožíva úctyhodného životného jubilea 100 rokov. Prežila štyri koncentračné tábory

28. júna 2026 vobraze.sk Info v kocke

Len málokto môže povedať, že prežil Auschwitz-Birkenau, Bergen-Belsen, Duderstadt aj Terezín. Kornélia Wirtchafterová z Rimavskej Soboty to dokázala. Dnes, 28.[…]

Čítať ďalej

Volejbalistka z Poltára zaznamenala v Nitre herný progres. Šikovná Urbančoková odohrala najlepšiu sezónu

27. júna 2026 vobraze.sk Šport

Volejbalistka Patrícia Urbančoková z Poltára považuje uplynulú sezónu za svoju najlepšiu. V drese Volley project UKF Nitra nastupovala v prvej[…]

Čítať ďalej

Od výkresu k zážitku: Víťazi súťaže spoznali UNESCO dedičstvo v Gemer-Malohonte naživo

27. júna 2026 vobraze.sk Sponzorované, Kultúra

Víťazi výtvarnej súťaže „Nehmotné kultúrne dedičstvo UNESCO v Gemer-Malohonte očami detí“ sa stretli s nositeľmi tradícií a na vlastnej koži[…]

Čítať ďalej

Stránkovanie príspevkov

1 2 3 … 9 Next Posts»

Sledujte nás

  • Najnovšie
  • Archív
  • Rodák z Revúcej sa stal reprezentačným trénerom. Kvačkaj získal s dorastencami Podbrezovej titul
    10. septembra 2026
  • RS Hotel & Motel ponúka v R. Sobote viac ako sto lôžok. Bývalý Euromotel má po rekonštrukcii novú podobu s komfortným izbami či apartmánmi
    9. septembra 2026
  • O rekonštrukciu plavárne v R. Sobote sa uchádza šesť subjektov, všetci prišli s vyššími ponukami. Vstupné v Lučenci chce mesto preplácať
    9. septembra 2026
  • O funkciu predsedu BBSK má záujem sedem uchádzačov. Prinášame zoznam kandidátov na poslancov za obvod Rimavská Sobota
    9. septembra 2026
  • Hnúšťan Vince hráva extraligu dorastencov za Spišiakov. Mieni byť produktívnejší než vlani
    9. septembra 2026
  • Silvia Klačanská našla novú pracovnú cestu v Poltári, z nemocnice sa dostala k vlastnému butiku. Navštevujú ho zákazníci zo širokého okolia
    8. septembra 2026
  • V Revúcej sa o primátorské kreslo napokon uchádzajú štyria kandidáti. O dôveru voličov zabojujú Benešová, Búšová, Nosáľová a Vrbjar. Prinášame zoznam kandidátov na poslancov
    8. septembra 2026
  • Gemersko-malohontský jarmok zaplní centrum R. Soboty. V programe vystúpia speváčka Nia i skupina Sokoly
    8. septembra 2026
  • september 2026 (32)
  • august 2026 (93)
  • júl 2026 (94)
  • jún 2026 (89)
  • máj 2026 (93)
  • apríl 2026 (86)
  • marec 2026 (91)
  • február 2026 (76)
  • január 2026 (84)
  • december 2025 (84)
  • november 2025 (79)
  • október 2025 (89)
  • september 2025 (84)
  • august 2025 (80)
  • júl 2025 (79)
  • jún 2025 (86)
  • máj 2025 (91)
  • apríl 2025 (83)
  • marec 2025 (88)
  • február 2025 (80)
  • január 2025 (84)
  • december 2024 (87)
  • november 2024 (87)
  • október 2024 (85)
  • september 2024 (82)
  • august 2024 (79)
  • júl 2024 (90)
  • jún 2024 (81)
  • máj 2024 (93)
  • apríl 2024 (81)
  • marec 2024 (89)
  • február 2024 (89)
  • január 2024 (88)
  • december 2023 (86)
  • november 2023 (86)
  • október 2023 (95)
  • september 2023 (84)
  • august 2023 (88)
  • júl 2023 (79)
  • jún 2023 (90)
  • máj 2023 (90)
  • apríl 2023 (87)
  • marec 2023 (98)
  • február 2023 (88)
  • január 2023 (87)
  • december 2022 (87)
  • november 2022 (83)
  • október 2022 (92)
  • september 2022 (87)
  • august 2022 (95)
  • júl 2022 (94)
  • jún 2022 (85)
  • máj 2022 (89)
  • apríl 2022 (83)
  • marec 2022 (85)
  • február 2022 (75)
  • január 2022 (84)
  • december 2021 (86)
  • november 2021 (78)
  • október 2021 (78)
  • september 2021 (81)
  • august 2021 (90)
  • júl 2021 (76)
  • jún 2021 (85)
  • máj 2021 (95)
  • apríl 2021 (66)
  • september 2020 (1)
  • marec 2020 (1)

Please select the Tab Content in the Widget Settings.

Please select the Tab Content in the Widget Settings.

Prihláste sa na odber newslettra

Dostaňte vždy čerstvé a zaujímavé informácie priamo do vašej schránky
WordPress Theme: Poseidon by ThemeZee.