Pozornosť na Power feste pútali aj sympatické dievčatá

Na Power feste v Boľkovciach príslušníčky nežnejšieho pohlavia jednak súťažili, ďalšie tam účinkovali ako hostesky a viaceré boli aj medzi divákmi tohto podujatia. Našej pozornosti neunikli dve hostesky z Rimavskosobotského okresu. Michaela (25) pochádza z Hajnáčky a Ildikó (20) priamo z Rimavskej Soboty. Zapózovali ochotne aj pri našom aute. „Milujem autá aj šoférovanie. Rovnako to platí aj o kamoške Ildikó. Táto akcia bola plná adrenalínu a stála za to,“ povedala pre vobraze.sk Michaela Molnárová (na titulnej fotografii vpravo), ktorá podniká v oblasti kozmetiky, kým Ildikó študuje právo.

Ako dodala, pre obidve to bola premiéra na takomto motoristickom podujatí. Podľa Michaely chceli trochu urobiť reklamu rimavskosobotskej firme a zároveň podporiť túto akciu. Molnárová sa v minulosti zúčastnila na súťaži krásy Miss Fiľakovo.

Na celodennom podujatí sa predstavili desiatky najsilnejších áut a motoriek v súčasnosti. Vo dvojiciach súťažili v kvalifikačných kolách. Nechýbala ani jedinečná moto show v podaní dvojnásobného vicemajstra sveta v stuntridingu. Zdenko Rybár predviedol kaskadérske kúsky svetového rangu. Jeho kvalitnú show mnohí sledovali so zatajením dychu.

Zdroj: vobraze.sk