Skip to content
vobraze.sk

vobraze.sk

Správy z Gemera, Malohontu a Novohradu

  • Topky
    • Lifestyle
    • Turizmus a atrakcie
  • Dianie v regióne
    • Info v kocke
    • Doprava
    • FOTOreportáže
    • Samosprávy
    • Školstvo
    • VOĽBY 2022
    • Zdravie a relax
    • Životné prostredie
    • Kultminor
  • Kultúra
  • Krimi/HaZZ
  • Ekonomika
  • Šport
  • Politika
  • O nás

Mesiac: júl 2023

Stomatologička Kocúrová praxovala na Seychelách. V R. Sobote prevádzkuje zubnú pohotovosť, pôsobí i v Klenovci

15. júla 2023 vobraze.sk Zdravie a relax

Stomatologička Soňa Kocúrová (33), ktorá patrí v ambulantnej sfére medzi najmladších zubárov v Rimavskom okrese, má pritom skúsenosti z viacerých[…]

Čítať ďalej

Na Teplom Vrchu sa objavili medúzky. Voda na kúpaliskách je takmer všade bez obmedzení + foto

14. júla 2023 vobraze.sk Turizmus a atrakcie, Zdravie a relax

Vo vodnej nádrži na Teplom vrchu, kde sú dve rekreačné zariadenia, je sezóna v plnom prúde. Voda opäť patrí k[…]

Čítať ďalej

Policajti v Jesenskom dostali nové služobné BMW

14. júla 2023 vobraze.sk Krimi

Príslušníci pohotovostnej motorizovanej jednotky v obci Jesenské disponujú novým služobným autom. Je ním plug-in hybridné vozidlo BMW X3 xDrive30e PHEV,[…]

Čítať ďalej

Pochádza z učiteľskej rodiny. Dana Spišáková z R. Soboty sa na dôchodku najviac teší na vnúčatá

13. júla 2023 vobraze.sk Školstvo

Rimavskosoboťanka a zároveň dlhoročná pracovníčka Centra voľného času Relax Rimavská Sobota Dana Spišáková (Lacková) pochádza z učiteľskej rodiny. V tom,[…]

Čítať ďalej

Vo Včelinciach vybudovali náučný chodník po pravekých náleziskách

13. júla 2023 vobraze.sk Info v kocke, Turizmus a atrakcie

 Obec Včelince v okrese Rimavská Sobota predstavila unikátnu novinku. Bol tu vytvorený náučný chodník, ktorý vznikol vďaka poznatkom z archeologického výskumu spred[…]

Čítať ďalej

Dopravné ihrisko v R. Sobote stále neplní účel. Na bežeckú dráhu nie sú financie

12. júla 2023 vobraze.sk Doprava, Samosprávy

Rozrobené dopravné ihrisko na Družstevnej ulici v Rimavskej Sobote zatiaľ nie je využívané. Po vyasfaltovaní povrchu a nasadení stromov sa[…]

Čítať ďalej

Bociany v Rapovciach sú svojím počtom raritou pre návštevníkov. Tento rok majú nadpriemer mláďať

12. júla 2023 vobraze.sk Životné prostredie

V obci Rapovce v okrese Lučenec majú jeden z najvyšších počtov hniezdiacich párov bociana bieleho. Tento rok sa patrične posnažili[…]

Čítať ďalej

R. Janovce patria medzi najstaršie obce v okrese. Napísali o nej knihu + foto a video

11. júla 2023 vobraze.sk VIDEO reportáže

Obec Rimavské Janovce patrí k najstarším obciam Rimavskosobotského okresu. Má mimoriadne bohatú históriu i kultúrne pamiatky. Pri príležitosti osemstého výročia[…]

Čítať ďalej

Detský letný remeselný tábor v OZ Príroda pre deti

11. júla 2023 vobraze.sk Info v kocke

V dňoch od 3. do 7. júla počas letného remeselného tábora, organizovaného v areáli OZ Príroda pre deti v Mojíne, sa deti mali[…]

Čítať ďalej

Líder strany Hlas-SD Pellegrini a jej ďalší predstavitelia zavítajú do R. Soboty

11. júla 2023 vobraze.sk Politika, Sponzorované

Priatelia, politická strana Hlas – sociálna demokracia vás pozýva na strávenie príjemného podvečera 13.júla (štvrtok) o 18:00 h. na Hlavnom[…]

Čítať ďalej

Stránkovanie príspevkov

«Previous Posts 1 … 3 4 5 6 7 8 Next Posts»

Sledujte nás

  • Najnovšie
  • Archív
  • V R. Sobote pribudne pediatrická ambulancia, ordinovať v nej bude lekárka Molnárová
    25. augusta 2026
  • Šikovná futbalistka z Brezničky debutovala v prvej lige žien. Zavaterníková háji farby MFK Dukla B. Bystrica
    25. augusta 2026
  • Z R. Soboty denne dochádza do lučeneckého kvetinárstva. Ľubica Žilíková spája kvety, ľudí aj príbehy a zbožňuje Karla Gotta
    24. augusta 2026
  • Hudobný príbeh o Duchoňovi a jeho hity roztlieskali divákov v R. Sobote. Jednu z postáv stvárnil tunajší rodák Žolnír
    24. augusta 2026
  • Balvalfest v Kokave spojil generácie aj hudobné štýly. Bendík roztancoval publikum, Vanesa Horáková chystá prvý album. Spolu si zaspievali aj obľúbenú skladbu + foto a video
    24. augusta 2026
  • Rimavskosobotský zápasník Kret súperil so svetovou elitou. Mal premiéru na vrcholnom podujatí
    24. augusta 2026
  • Z vlakvedúcej sa stala fotografka. Erika z R. Janoviec fotí portréty, tehotné ženy a sníva o vlastnej výstave
    23. augusta 2026
  • Danka Sihelská spievala v SĽUK-u. Pochádza z Poltára a krásne obdobie strávila vo FS Rimavan
    23. augusta 2026
  • august 2026 (74)
  • júl 2026 (94)
  • jún 2026 (89)
  • máj 2026 (93)
  • apríl 2026 (86)
  • marec 2026 (91)
  • február 2026 (76)
  • január 2026 (84)
  • december 2025 (84)
  • november 2025 (79)
  • október 2025 (89)
  • september 2025 (84)
  • august 2025 (80)
  • júl 2025 (79)
  • jún 2025 (86)
  • máj 2025 (91)
  • apríl 2025 (83)
  • marec 2025 (88)
  • február 2025 (80)
  • január 2025 (84)
  • december 2024 (87)
  • november 2024 (87)
  • október 2024 (85)
  • september 2024 (82)
  • august 2024 (79)
  • júl 2024 (90)
  • jún 2024 (81)
  • máj 2024 (93)
  • apríl 2024 (81)
  • marec 2024 (89)
  • február 2024 (89)
  • január 2024 (88)
  • december 2023 (86)
  • november 2023 (86)
  • október 2023 (95)
  • september 2023 (84)
  • august 2023 (88)
  • júl 2023 (79)
  • jún 2023 (90)
  • máj 2023 (90)
  • apríl 2023 (87)
  • marec 2023 (98)
  • február 2023 (88)
  • január 2023 (87)
  • december 2022 (87)
  • november 2022 (83)
  • október 2022 (92)
  • september 2022 (87)
  • august 2022 (95)
  • júl 2022 (94)
  • jún 2022 (85)
  • máj 2022 (89)
  • apríl 2022 (83)
  • marec 2022 (85)
  • február 2022 (75)
  • január 2022 (84)
  • december 2021 (86)
  • november 2021 (78)
  • október 2021 (78)
  • september 2021 (81)
  • august 2021 (90)
  • júl 2021 (76)
  • jún 2021 (85)
  • máj 2021 (95)
  • apríl 2021 (66)
  • september 2020 (1)
  • marec 2020 (1)

Please select the Tab Content in the Widget Settings.

Please select the Tab Content in the Widget Settings.

Prihláste sa na odber newslettra

Dostaňte vždy čerstvé a zaujímavé informácie priamo do vašej schránky
WordPress Theme: Poseidon by ThemeZee.