V Kongo pube vám pripravia chutnú pizzu, poctivý burger i rezané pivo + video

Kongo pub Restaurant na Tomašovskej ulici v Rimavskej Sobote ponúka vynovené priestory a veľkú terasu, ktorá patrí k obľúbeným posedeniam v meste. Obnovou prešiel interiér, zariadenie kuchyne, bar či WC. Rekonštrukcia súvisela s vynovením a zútulnením priestorov. Noví prevádzkovatelia Roman Matheidesz a Peter Rončák majú viac ako desaťročnú skúsenosť v pôsobení v gastrosektore. Najnovšie plánujú rozšíriť ponuku aj o denné menu. 

V tesnej blízkosti terasy nájdete aj oplotený priestor pre deti s hojdačkou. Kým sa deti zabavia, pripravia vám tu chutnú pizzu, poctivý burger a načapujú i tankové pivo značky Krušovice. Podľa Romana Matheidesza podnik otvorili asi po dvojmesačnej rekonštrukcii koncom leta. Rozšírili ponuku pizze na vyše 20 druhov. Ide o taliansky recept s niektorými základnými originálnymi ingredienciami dovezenými z Talianska, ako múka či saláma. 

Hladnému zákazníkovi radi ponúknu aj niektoré z takmer desiatich burgrov. Pri ich príprave dbajú osobitne na kvalitné mäso z bravčovej, hovädzej i kuracej ponuky. Ide pritom o poctivé burgre aj s možnosťou trhaného mäsa. Vybrať si môžete napríklad cheese burger, barbecue burger, greece burger, bacon burger, samuraj burger či burger s vyprážaným syrom. Na svoje si prídete aj v prípade, že obľubujete šaláty alebo chuťovky – snacky. Na stôl vám naservírujú grilované alebo vyprážané kuracie krídelká, vyprážaný bravčový alebo kurací rezeň, cibuľové krúžky i mozzarelové tyčinky. Špecialitou je pečené koleno alebo rebro. Pre viac osôb pripravujú aj párty box, ide o mix obľúbených chrumkavých kombinácií. 

Pri výbere burgrov či pizze myslia aj na deti a v ponuke majú aj nepikantné jedlá. Pre labužníkov ostrejších jedál majú pikantnú salámu, chili omáčky či špeciálne papričky. Zákazníkovi pripravia pizzu aj podľa vlastného výberu z dostupných ingrediencií. 

Kongo pub Restaurant ponúka svojím hosťom možnosť pripraviť rôzne súkromné aj firemné posedenia, školenia, oslavy, hostiny, pomaturitné stretnutia. Pre menšie partie približne 25 osôb ponúkajú aj osobitnú miestnosť s obsluhou a možnosťou občerstvenia, banketkou. 

Dobroty zo širokej ponuky si môžete aj objednať. Na telefónnom čísle 0903868170, alebo aj online na www.bistro.sk

Donášková služba

Zákazníkom je k dispozícii od pondelka do soboty od 10.30 hod. do 21.30 hod. V sobotu od 12.30 hod. a v nedeľu od 14.30 hod. do 21.30 hod. 

Otváracie hodiny

V prípade osobnej návštevy sú otvorení: 
Pondelok až štvrtok od 10.00 hod. do 22.00 hod.
V piatok od 10.30 do 23.00 hod.
V sobotu od 12.00 hod. do 23.00 hod.
V nedeľu od 14.00 hod. do 22.00 hod. 

Videoprehliadka dronom

Pre lepší prehľad Kongo pubu si môžete pozrieť netradičnú videoprehliadku dronom z dielne Roberta Piatrika. Zaletel nielen na terasu, ale nahliadol aj do interiéru. 

Zdroj: PR-článok