V centre mesta stavajú luxusné byty s veľkou terasou. Nájdete ich na streche OC RSPark

V centre Rimavskej Soboty pribudnú luxusné byty na predaj. Byty vznikajú v polyfunkčnej budove Obchodného centra RS Park na Ulici B. Bartóka. Nachádzajú sa na treťom poschodí. K dispozícii tak budú mať veľkú terasu a noví majitelia si niektoré z nich môžu dokončiť podľa vlastných predstáv. 

Ide o novinku, ktorú predstavuje spoločnosť JK&SN GROUP, s. r. o. Ako nám priblížili konatelia spoločnosti, byty budú na 3. poschodí po oboch stranách, kde v minulosti chceli zrealizovať niekoľko poschodí v podobe takzvaných dvojičiek. K dispozícii je jedno poschodie s 14-timi bytmi.

luxusné byty - OC RSPark

„Čo vieme, tak nič podobné v Rimavskej Sobote nie je. Tešíme sa záujmu o nadštandardné bývanie v Rimavskej Sobote. Niektoré z bytov sú už predané, k dispozícii zatiaľ ostáva ešte niekoľko dvoj, troj- a štvorizbových bytov. Väčšinu z bytov chceme dokončiť ešte tento rok, pravdepodobne v septembri,“ naznačil konateľ spoločnosti. Aktuálne na poschodí prebiehajú murárske práce a pokiaľ si záujemca teraz kupuje byt, tak si ho dokončuje podľa svojich predstáv.

Nadštandardné byty majú veľké terasy na streche budovy. Približne 20 až 30 metrov štvorcových, ktoré môžu byť využívané aj ako malá záhradka.

Doplnené 9.júna

Byty sú stále vo výstavbe. Boli sme sa pozrieť, ako to vyzerá na poschodí a aké výhľady poskytuje veľká terasa na mesto. Ako nám v OC RS PARKu prezradili, predaná je už polovica bytov. Ide najmä o ľudí, ktorí pracujú v zahraničí a kúpu takéhoto bytu berú ako investíciu do budúcna.

Súčasťou polyfunkčnej budovy je parkovanie v podzemnej garáži. Bývanie v Obchodnom centre RS PARK Rimavská Sobota prináša viacero benefitov, okrem bezbariérových vstupov, výťahu, aj možnosť realizovania nákupov v potravinách FRESH. Na prízemí je možnosť aj rýchleho občerstvenia. Na výber sú viaceré možnosti z najznámejšej slovenskej siete pod značkou REGAL BURGER. Pochutnať si môžete v Poke BISTRO a novinkou tohto roka je mexický streetfood. V ponuke nájdete Tacos, Queasadilla, Burritos, Frijoles Charros a k tomu domáce guacamolle či salsa.

Ochotne vás obslúžia aj v obchode Boutique s dámskym a pánskym oblečením. V predajni MERLIN nájdete aj kancelárske potreby, detské hračky a sortiment pre psíčkarov v podobe originálnych doplnkov pre psov. 

OC RSPARK Rimavská Sobota
Na poschodí Obchodného centra RS Park finišujú v týchto dňoch aj s prípravou ďalších priestorov

Potenciálni záujemcovia si na poschodí po dohode s majiteľom môžu zrealizovať prevádzky podľa svojich dispozičných predstáv a potrieb. Nájdete tu priestory o celkovej rozlohe približne 1 600 metrov štvorcových. V ponuke sú priestory na prenájom od 40 do 450 metrov štvorcových. Vhodné sú pre kaderníctvo / barber shop o rozlohe 20-40m2 a kozmetiku o rozlohe 40 metrov štvorcových, taktiež napríklad obchody ako kníhkupectvo, predajne s detskými hračkami, papiernictvo, odev a obuv či kaviareň.

Viac o RSPARKU sa dozviete na ich internetovej stránke http://rspark.sk/ na fb profile oc_rspark, alebo priamo v Obchodnom centre na Ulici Bélu Bartóka v Rimavskej Sobote.
Záujemcovia o prenájom priestorov kontaktujte office@rspark.sk, alebo priamo +421 918 114 015.

Zdroj: PR-článok

V RS Parku pripravujú novinky. Nájdete tam aj priestory na prenájom