Inšpiráciu na vianočný darček nájdete aj v predajni PROFIBIKERS

Adresa predajne :
Svätoplukova 434/13
979 01 Rimavská Sobota
Kontakt +421 944 313 338

Záujem o bicykle počas pandémie vzrástol. Ľudia menej chodili na dovolenky do zahraničia, svoje aktivity presunuli do prírody. A tak bicykel slúžil ako nástroj na odreagovanie. Pre mnohých sa stal životným štýlom. „Dopyt však počas pandémie prevýšil ponuku. V dnešnej dobe sme však už na sezónu dobre zásobení bicyklami. Je to naša silná stránka,“ uviedol majiteľ obchodu PROFIBIKERS Filip Balciar, ktorý pôsobí v rámci celého Slovenska a východnej Európy, ako podpora pre ostatných obchodníkov v rámci cyklobiznisu či produktový manažér pre náhradné diely a sortiment.

Obchod PROFIBIKERS otvorili v Rimavskej Sobote krátko pred pandémiou. Prvé dni a týždne však boli ťažké, napokon po uvoľnení opatrení došlo k nárastu záujmu o bicykle. Posilnili tak predaj aj servis nových i starších bicyklov. S odbornými radami sú tam s kolegami k dispozícií.

ProfibikeRS Rimavská Sobota

„Na sklade máme už teraz viac ako stovku bicyklov a ďalšie nám postupne prichádzajú. Výber máme od cestných, cez gravelové až po najširšiu skupinu MTB. Osobitnou kategóriou, ktorá sa teraz čoraz viac dostáva do popredia a otvára možnosti viacerým cyklistom, sú elektrobicykle,“ avizuje predajný tím, ktorý predpokladá, na budúci rok možné problémy s kúpou elektrobicyklov, nakoľko sú dlhé čakacie doby na ich výrobu a následné dodanie. „Našťastie sme dobre zásobení aj týmto typom a robíme na ne aj servis,” zdôraznil.

Nezabúdajú však ani na najmenších, pretože záujem o cyklistiku sa môže prejaviť už u detí, čo treba podporovať. Sú ideálnym darčekom do domácnosti už pre tých najmenších.

Jednou z mnohých služieb, ktoré v PROFIBIKERS ponúkajú na základe dlhoročných skúseností, je testovanie a kontrola kvality dielov a doplnkov pre rôzne značky a firmy. Opravujú karbónové aj hliníkové rámy a komponenty nielen na bicykle, ale aj karbónové inè súčiastky napríklad z automobilového priemyslu.
„Čo sa týka špeciálne servisu bicyklov a elektrobicyklov pracujeme pre všetky značky. Cyklistike sa venujeme komplexne od piky až po vrcholovú profesionálnu úroveň,“ hovorí predajný tím.

V predajni poskytujú svoje služby až do sviatkov. Otvorení budú aj dopoludnia 24. decembra. K dispozícii majú aj 30, 50 a 100 eurové poukážky, ak by ste chceli niekoho potešiť takýmto darčekom. Ako zdôraznili, rozhodli sa venovať do súťaže vianočný balíček pre jedného výhercu v hodnote 50 eur na produkty podľa jeho vlastného výberu.

„Ďakujeme za celoročný záujem o naše služby a prajeme pekné sviatky nielen cyklistom,“ dodáva váš tím PROFIBIKERS.

Čo potrebujete vedieť pred zazimovaním E-biku či klasického bicykla? Radí odborník z Profibikers

Otváracie hodiny

Pondelok 10:00 – 12:00 13:00 -17:00

Utorok 9:00 -12:00 13:00 – 17:00

Streda 9:00 -12:00 13:00 – 17:00

Štvrtok 9:00 – 12:00 13:00 – 17:00

Piatok 9:00 -12:00 13:00 – 17:00

Zdroj: PR Správa