Evanjelická ZŠ Zlatice Oravcovej v R. Sobote pozýva na hľadanie pokladov vo svojej škole

Milí predškoláci, príďte spolu s nami stráviť sobotňajšie predpoludnie aktívnym pátraním po pokladoch našej Evanjelickej základnej školy Zlatice Oravcovej v Rimavskej Sobote.

Podujatie s názvom Poklady mojej budúcej školy sa bude konať dňa 18. februára od 10:00 hod. a pozývame naň predškolákov so svojimi rodičmi. Staňte sa tak na chvíľu detektívmi, preskúmajte tie najtajnejšie zákutia, zahrajte sa s našimi skvelými učiteľkami, spoznajte nové aktivity, vyrobte si niečo úžasné vlastnými rukami.

Počas tohto dňa budú prebiehať aktivity s učiteľkami a vychovávateľkami pre deti, rozhovory s rodičmi o práci našej školy v oblasti výchovno-vzdelávacieho procesu, záujmovej činnosti, súťaží a mimoškolských aktivít, predstavenie prebiehajúcich programov v škole a mnoho ďalších zaujímavostí.
Kto bude statočný a šikovný, pri každej aktivite získa kúsok z pokladu našej školy. Tí, ktorí budú hľadať poklady aj v prvom ročníku a naplnia svoj album s truhličkami, dostanú skvelé darčeky.

Mamičky a oteckovia,

neváhajte a navštívte našu školu, porozprávajte sa s nami, spoznajte našich učiteľov a ich prácu. Presvedčte sa, že práve my sme to, čo pre vaše milované dieťa hľadáte. Bezpečné a príjemné prostredie, v ktorom bude vaše dieťa vzdelávané, je zárukou kvality vyučovacieho procesu a vašej spokojnosti.

Všetci ste v priestoroch našej školy srdečne vítaní.

Zdroj: PR správa, ZŠ Zlatice Oravcovej Rimavská Sobota