V RS Parku sú noví regionálni predajcovia

Čerstvá zelenina, priesady či kvety patria do aktuálnej ponuky miestnych zeleninárov z Rimavských Janoviec. Nájdete pri nich aj pečivo od Tatiany Longauerovej. Na výber majú voňavé pizzové pečivo, čerstvé pagačiky či škvarkový chlebík. Obidvaja predajcovia sú držiteľmi regionálnej značky GEMER-MALOHONT a objavili sme ich v Obchodnom centre RS park Rimavská Sobota.

Z rodinnej firmy Zeleninárstvo Rimavské Janovce tu každý pracovný deň a aj v sobotu nájdete viacero druhov aktuálne vypestovanej zeleniny z tunajších polí. Výhodou je, že sú uskladnené v primeranom a klimatizovanom prostredí a nepraží na ne slnko.

V ponuke sme u nich našli aj rozličné priesady, ktoré stačí vysadiť do záhradky a už sa o ne len starať. Na tržničné stanovisko prinášajú zo svojej bohatej ponuky svojho tovaru aspoň časť a to každý deň.

Veríme, že traja zamrznutí Pankrác, Servác a Bonifác v týchto dňoch nenapáchajú veľa škody v záhradkách a rastlinkám sa bude dariť. Ak by aj náhodou, vypestovaných priesad zo skleníka majú dosť aj do zásoby. Z bohatých skúseností počítajú aj s takýmito možnosťami.

Prajeme veľa úspechov a dobrú chuť ku káve na nedalekej terase v oc_rspark