Spišáková z CVČ Relax v R. Sobote odišla do dôchodku

Dlhoročná pracovníčka Centra voľného času Relax Rimavská Sobota ukončila svoju pracovnú činnosť v zamestnaní. Doteraz zastávala funkciu poverenej šéfky. Od 1.júla je Dana Spišáková oficiálne na dôchodku. Ako pre vobraze.sk Dana Spišáková dalej uviedla, dnes už ostala doma, no cíti sa, akoby mala len dovolenku. „Ten pocit ešte neprišiel,“ hovorí Spišáková, ktorá má v školstve odrobených 43 rokov a minulý týždeň sa zúčastnila na oceňovaní najlepších žiakov a študentov na radnici v Rimavskej Sobote.

Podľa slov Spišákovej pracovala už v dôchodkovom veku od septembra 2019, okolnosti však boli také, že riaditeľka išla na materskú a ju vedením tejto organizácie poveril primátor. Dovtedy bola šéfkou v Ekorelaxe a počas svojej práce vykonávala aj funkciu zástupkyne u troch riaditeľov.

„Treba prenechať žezlo mladým ľuďom. Ja mladým ľuďom fandím, držím im palce, nech sa čo najviac uplatnia vo svojom profesijnom živote. Prajem im, nech pracujú tam, kde chcú a robia, čo ich baví, lebo to je dôležité,“ povedala. Podotkla, že práca potom ide s väčšou chuťou a elánom. „Vykonávať prácu, ktorá človeka baví, je radosť,“ dodala Dana Spišáková.

Na pozíciu riaditeľa CVČ Relax sa po materskej dovolenke vrátila Ivana Pivarníková. Dana Spišáková bola poverená vedením od júna 2021.

Zdroj: vobraze.sk

Sedemdesiatku si pripomenú slávnostnou akadémiou v priestoroch CVČ Relax