R. Sobota pokračuje na popredné priečky v hlasovaní o Kauflandpark

Kaufland

Rimavská Sobota bojuje o Kauflandpark každým dňom. Poctivým hlasovaním, vzájomným motivovaním a spájaním síl sú Soboťania na čoraz vyšších priečkach. Minulý týždeň sa z 11. priečky prepracovali na výherné, siedme miesto.

Dnes sú už na tretej priečke s denným počtom viac ako 18-tisíc hlasov. Súťaž potrvá do 16. februára 2022. Hlasovať môžete každý deň po zaregistrovaní na tejto linke www.kauflandpark.sk. Spoločnosť Kaufland avizuje, že podporí športovo-oddychový areál K Park na prvých 7. priečkach. Ako pre vobraze.sk priblížila iniciátorka hlasovania Betka Folková je veľmi šťastná, že sa z niečoho úplne nemožného stalo niečo úplne reálne.

„Dokázali sme zdolať našich súperov v tabuľke a posunúť sa na výherné 3.miesto s obrovským počtom denných hlasov. Najlepšie na tom je to, že my ešte pridávame a ešte navyšujeme tie hlasy každým dňom a máme veľkú šancu dostať sa už čoskoro na nádherné 2.miesto,“ hovorí.

„Sledujem tú eufóriu a súťaživosť ľudí, čo sa pridali k podporovaniu Rimavskej Soboty a tá pozitívna energia, čo je v našej FB skupine je nákazlivá. Stali sme sa jednou veľkou súdržnou rodinou a ľudia sú zrazu k sebe milší, pomáhame si navzájom, motivujeme sa bez vekového rozdielu. Dúfam, že to takýmto tempom udržíme na takýchto vysokých miestach a ešte sa ku nám pridá viac ľudí a podporia nás v hlasovaní,“ odkazuje.

Do hlasovania sa prihlásilo 36 miest a mestských častí, ktoré súťažia o vybudovanie športovo-oddychového areálu K Park. Podporených bude sedem. Obyvatelia tak môžu získať ihrisko so skate prvkami, lezeckou stenou, workoutovou konštrukciou, pingpongom či streetballom.

Podľa informácií z rimavskosobotského mestského úradu ihrisko je naplánované v rámci vnútrobloku na Sídlisku Západ. „Medzi ulicami Česká a Kirejevská,“ uviedol pre vobraze.sk referent oddelenia projektov na MsÚ Peter Slovák.

Zdroj: vobraze.sk