Járošiho vystriedal na poste šéfa revúckeho úradu práce Haviar. Zmena rovnako nastala v Lučenci

Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny v Revúcej už nemá riaditeľa z okresu Rimavská Sobota. Igor Jároši z Rimavskej Soboty na tomt poste skončil. Jeho nástupcom je Rastislav Haviar. Do funkcie ho vymenoval riaditeľ ústredia úradu práce od pondelka 8. januára. Rastislav Haviar prichádza z učiteľského prostredia. Pôsobil na Špeciálnej základnej škole v Revúcej.

Igor Jároši zastával riaditeľskú funkciu od apríla minulého roku. Svoje pôsobenie na úrade práce hodnotí pozitívne a bol obľúbený medzi zamestnancami. „Chcel by som sa poďakovať zamestnancom za dobre vykonanú prácu a prajem im veľa úspechov v ďalšej činnosti,“ povedal pre vobraze.sk Jároši, ktorý predtým šéfoval Okresnému dopravnému inšpektorátu v Rimavskej Sobote.

Do riaditeľského kresla Úradu práce, sociálnych vecí a rodiny v Lučenci sa posadil Martin Šebian. V minulosti už bol dvakrát šéfom tejto inštitúcie. Opakovane sa na túto pozíciu vrátil v roku 2012 a jeho želaním bolo, aby úrad pokračoval v nastolenej práci a nebránil sa novinkám, ktoré by mohli priniesť zlepšenie situácie na trhu práce v okresoch Lučenec a Poltár. Šebian vystriedal na poste riaditeľa Patrika Svediaka.

Zdroj: vobraze.sk