V svadobných šatách zapózovali tri dievčatá

V svadobných šatách nám pred redakčnými objektívmi zapózovali krásne dievčatá. Tentokrát bolo témou svadobné fotenie. Ide o voľné pokračovanie série tematických fotení.

Svadobné fotenie prebiehalo na Kurinci pri jazere, neďaleko rybárskej chaty. Je tu idilické móĺo a pokoj na fotenie.. Úsmevmi nešetrili modelky Petra Stellerová, Veronika Zvarová z Rimavskej Soboty. Bola medzi nimi aj Zuzana Porubiaková, ktorá snami už absolvovala niekoľko fotení. Zuzanu z Rimavskej Soboty poznajú aj v Turecku. V roku 2017 prešla cez náročný casting, niekoľkomesačné sústredenie a počas letných prázdnin v Istanbule zbierala skúsenosti pred objektívom. Venuje sa modelingu a v roku 2016 vyhrala súťaž Femme Fatale v Bratislave. „So Zuzkou sa nám veľmi dobre spolupracuje, nakoľko je ochotná nám ísť pózovať v čase i nečase,“ poznamenala fotografka Gabriela Gyuránová.

Petra Stellerová sa pred náš objektív postavila po prvýkrát. „Fotenie s babami bolo perfektné. Bola som v spoločnosti šikovných ľudí, ktorí mi umožnili získať novú skúsenosť a krásne spomienky, za čo som im veľmi vďačná. Určite by som tento tím ľudí odporučila každému, kto by mal záujem o ich prácu, pretože sú originálni, pozitívne naladení a je s nimi sranda,“ uviedla Petra, ktorá sa pripravuje na štúdium na vysokú školu a v budúcnosti sa chce venovať veterine.

Ak sa vám naša práca páči, a aj vy by ste sa chceli ocitnúť na jeden deň v krajine fantázie a rozprávok, neváhajte a napíšte nám na vobrazesk (redakcia@vobraze.sk) alebo na fb profil Zoom Art. Bláznivé účesy, krásny Make up, kostými, .. To všetko s nami môžete zažiť. A ak ste budúca nevesta tak okrem líčenia, účesu a fotografie vieme zabezpečiť aj svadobnú výzdobu.

Minule nám zapózovali na tému Vikingovia pod lesom na Kurinci. Zdobilo ich dobové oblečenie, detailná vizáž a účesy.

Jednou z tém, ktorá inšpirovala tím v zložení Lea Sokolovkská – vizáž, vlasový styling Natalia Sokolovská a redakčná fotografka Gabriela Gyuránová, bol seriál Sex v meste, a tak sa na jar uskutočnilo fotenie pre rimavskosobotský módny obchod.

Zdroj: vobraze.sk, foto: Gabriela Gyuránová