R.SOBOTA: Dátum s dvojkami bol svadobným dňom pre dve dvojice + foto

Viktória a Vladimír Kurekovci
Viktória a Vladimír

Dátum so samými dvojkami oslovil snúbencov napriek tomu, že pripadol na bežný deň uprostred pracovného týždňa. V dnešný výnimočný deň si svoje áno na radnici v Rimavskej Sobote povedali dva páry. V sobášnom liste tak budú mať “magický” dátum 22.2. 2022. A aby dvojok nebolo málo, mladomanžel Vladimír sa s nastávajúcou Viktóriou dnes berú po dvojročnej známosti.

„Samé dvojky. Plánovali sme to na budúci rok, ale rozhodli sme sa už pre tento dátum. Vrhneme sa do toho už teraz, na čo čakať,“ povedal pre vobraze.sk Vladimír Kurek, bývalý tenista. Ten má dnes navyše aj narodeniny. Vladimír je tenisovým trénerom, nevesta Viktória študuje medicínu. Obidvaja sú Soboťania. Veľkú oslavu neplánujú, len v užšom kruhu rodiny. Do stavu manželského ich oddala mestská poslankyňa Erika Juhászová, ktorá je učiteľkou na obchodnej akadémii. Milou zhodou okolností ženícha Vladimíra aj učila. Medzi gratulantmi nechýbali ani Renča a Michal Kvetkovci. Viac o nich si môžete pripomenúť v článku Sirény sa rozozvučali, hasič si zobral policajtku + foto – vobraze.sk

Janka a Andrej
Janka a Andrej

Ďalším párom, ktorý dnes na radnici vstúpil do stavu manželského, bola dvojica Janka a Andrej. Ako nám s úsmevom prezradila nevesta Janka, dátum si vybrali aj kvôli tomu, aby naň manžel v budúcnosti nezabudol.

Obidvom párom prajeme v redakcii veľa šťastia, lásky a porozumenia po celý život.

Zdroj: vobraze.sk