Skip to content
vobraze.sk

vobraze.sk

Správy z Gemera, Malohontu a Novohradu

  • Topky
    • Lifestyle
    • Turizmus a atrakcie
  • Dianie v regióne
    • Info v kocke
    • Doprava
    • FOTOreportáže
    • Samosprávy
    • Školstvo
    • VOĽBY 2022
    • Zdravie a relax
    • Životné prostredie
    • Kultminor
  • Kultúra
  • Krimi/HaZZ
  • Ekonomika
  • Šport
  • Politika
  • O nás

Značka: Lidl

V novom obchodnom centre Point v Poltári otvorili už i predajňu Lidl

11. decembra 2025 vobraze.sk Ekonomika

Nové obchodné centrum v Poltári je oficiálne otvorené. Dnes svoje brány otvorila i predajňa Lidl, na ktorej otvorenie sa čakalo[…]

Čítať ďalej

Lidl otvára novú predajňu v Hnúšti

26. februára 2025 vobraze.sk Ekonomika

Vo štvrtok 27. februára otvorí Lidl dve nové predajne. Jedna z nich sa nachádza na Hlavnej ulici v Hnúšti a[…]

Čítať ďalej

V Hnúšti onedlho otvoria predajňu Lidl

22. januára 2025 vobraze.sk Ekonomika

Novú predajňu Lidl čoskoro otvoria v Hnúšti. K tamojšiemu supermarketu Tesco, v ktorom môžu obyvatelia nakupovať už niekoľko rokov, tak[…]

Čítať ďalej

V R. Sobote má otvoriť onedlho Lidl druhú predajňu. V Hnúšti tak plánuje urobiť v budúcom roku

31. októbra 2024 vobraze.sk Ekonomika

Výstavba novej predajne Lidl v Rimavskej Sobote napreduje. Zákazníci ju nájdu na Hostinského ulici. Obchodný reťazec Lidl zatiaľ nekonkretizoval, kedy[…]

Čítať ďalej

Druhú predajňu Lidl majú v R. Sobote otvoriť do konca roka. Reťazec Action mieri do Lučenca

2. júla 2024 vobraze.sk Ekonomika

V Rimavskej Sobote sa začala v júni výstavba druhej predajne Lidl, ktorá sa bude nachádzať na Hostinského ulici. „Otvorenie druhej[…]

Čítať ďalej

V druhej polovici roka hodlá Lidl začať výstavbu novej predajne v R. Sobote

24. apríla 2024 vobraze.sk Ekonomika

Spoločnosť Lidl plánuje začať výstavbu svojej druhej predajne v Rimavskej Sobote v druhej polovici tohto roka. Pre vobraze.sk to uviedol[…]

Čítať ďalej

Pred takmer dvadsiatimi rokmi búrali v R. Sobote Meteor + foto

17. apríla 2024 vobraze.sk Info v kocke

Pred dvadsiatimi rokmi zbúrali v Rimavskej Sobote nedostavanú budovu, prezývanú Meteor. Na jej mieste postavili obchodné centrum. Monštruózna stavba na[…]

Čítať ďalej

V zbúranej časti bývalej tabakovej továrne v R. Sobote bola jedáleň i administratíva + video

3. apríla 2024 vobraze.sk Info v kocke

Búranie značnej časti bývalej tabakovej továrne v Rimavskej Sobote je takmer ukončené. Neušlo to pozornosti ani bývalej riaditeľke Anne Šimonovej[…]

Čítať ďalej

Búracie stroje sa zahryzli už do veľkej časti bývalej tabakovej továrne v R. Sobote + video

16. februára 2024 vobraze.sk Info v kocke

Necelý mesiac od začatia búracích prác časti bývalej tabakovej továrne v Rimavskej Sobote sa stroje zahryzli už aj do najväčšej[…]

Čítať ďalej

V R. Sobote začali búrať časť tabakovej továrne

23. januára 2024 vobraze.sk Info v kocke

V Rimavskej Sobote začali búracie práce časti areálu bývalej tabakovej továrne. Súvisia s výstavbou obchodného reťazca. Na uvoľnenom pozemku majú[…]

Čítať ďalej

Stránkovanie príspevkov

1 2 3 Next Posts»

Sledujte nás

  • Najnovšie
  • Archív
  • Pre riaditeľku ZUŠ-ky v Tornali je spolupráca s mladými hudobníkmi veľmi inšpiratívna. Mezeiová dostane Cenu mesta
    26. septembra 2026
  • Rodák z Hnúšte Podskľan žije v Prahe, no do regiónu sa pravidelne vracia. Prináša skúsenosti aj odborné publikácie
    26. septembra 2026
  • Slabej vytvoril v Rim. Sobote soľnú jaskyňu. Už viac ako 20 rokov ju vyhľadávajú ľudia pre zdravie i oddych
    25. septembra 2026
  • Rút Olšiaková odstúpila z kandidatúry na primátorku Lučenca. Podporila Stanislava Balca
    25. septembra 2026
  • Marko Brath z R. Soboty strelil premiérový gól v prvej lige dorastencov. Hráva v nej za FC Košice
    25. septembra 2026
  • Súd v prípade Šimka vypočul prednostu Mestského úradu v R. Sobote. Súd predvolá znalcov a bude pokračovať v novembri
    24. septembra 2026
  • Hnúšťa má nový zákusok. Máriássyho slzy symbolizujú krehkosť života aj osud šľachtickej rodiny
    24. septembra 2026
  • Trojlístok Kapustová, Molentová a Sklenárik z Revúcej získal medaily na M – SR v letnom biatlone
    24. septembra 2026
  • september 2026 (83)
  • august 2026 (93)
  • júl 2026 (94)
  • jún 2026 (89)
  • máj 2026 (93)
  • apríl 2026 (86)
  • marec 2026 (91)
  • február 2026 (76)
  • január 2026 (84)
  • december 2025 (84)
  • november 2025 (79)
  • október 2025 (89)
  • september 2025 (84)
  • august 2025 (80)
  • júl 2025 (79)
  • jún 2025 (86)
  • máj 2025 (91)
  • apríl 2025 (83)
  • marec 2025 (88)
  • február 2025 (80)
  • január 2025 (84)
  • december 2024 (87)
  • november 2024 (87)
  • október 2024 (85)
  • september 2024 (82)
  • august 2024 (79)
  • júl 2024 (90)
  • jún 2024 (81)
  • máj 2024 (93)
  • apríl 2024 (81)
  • marec 2024 (89)
  • február 2024 (89)
  • január 2024 (88)
  • december 2023 (86)
  • november 2023 (86)
  • október 2023 (95)
  • september 2023 (84)
  • august 2023 (88)
  • júl 2023 (79)
  • jún 2023 (90)
  • máj 2023 (90)
  • apríl 2023 (87)
  • marec 2023 (98)
  • február 2023 (88)
  • január 2023 (87)
  • december 2022 (87)
  • november 2022 (83)
  • október 2022 (92)
  • september 2022 (87)
  • august 2022 (95)
  • júl 2022 (94)
  • jún 2022 (85)
  • máj 2022 (89)
  • apríl 2022 (83)
  • marec 2022 (85)
  • február 2022 (75)
  • január 2022 (84)
  • december 2021 (86)
  • november 2021 (78)
  • október 2021 (78)
  • september 2021 (81)
  • august 2021 (90)
  • júl 2021 (76)
  • jún 2021 (85)
  • máj 2021 (95)
  • apríl 2021 (66)
  • september 2020 (1)
  • marec 2020 (1)

Please select the Tab Content in the Widget Settings.

Please select the Tab Content in the Widget Settings.

Prihláste sa na odber newslettra

Dostaňte vždy čerstvé a zaujímavé informácie priamo do vašej schránky
WordPress Theme: Poseidon by ThemeZee.