Navštívte STK MT CONTROL v R. Sobote. Oceníte profesionálny prístup

STK, EK a KO nájdete v novopostavenej hale za Tescom, za benzinkou Tanker a skladoch GLS na Cukrovarskej ulici 5890

Ak vám končí lehota platnosti technickej a emisnej kontroly, radi vás privítajú v STK MT CONTROL v Rimavskej Sobote. Na rovnakom mieste vybavíte aj kontrolu originality. Očakávať môžete profesionálny a ľudský prístup pracovníkov. Kontroly robia vo všetkých kategóriách osobných a nákladných vozidiel, motocyklov aj pracovných strojov.

Od 1. januára 2023 majú otvorené v pondelok až piatok od 7:00 do 17:00 hod. V sobotu a v nedeľu je zatvorené.

„Sme pripravení a počas zimy pracujeme v upravených otváracích hodinách. Pôvodne sme tu boli do 19tej hodiny. Zákazníci majú možnosť využiť online objednávací systém. Máme naň stále dobré odozvy,“ priblížil konateľ spoločnosti MT Control Martin Vyskoč.

Zároveň zdôraznil, že zákazníkov sa snažia vybaviť aj v prípade, že prídu bez toho, aby sa vopred objednali. „Zaleží od kontroly prebiehajúcej na linke, ale to je pri objednanom aute pár minút. Ak príde neobjednané motorové vozidlo, tak záleží na tom, koľko áut je pred ním,“ poznamenal. Niekto tak môže čakať pár minút a niekto hodinu.

Podľa pracovníkov STK MT CONTROL najčastejšie sa stretávajú s opakujúcimi sa chybami so svetlami. Upozorňujú preto vodičov, aby si dôkladne skontrolovali všetky svetlá, či fungujú. Apelujú zároveň na to, že dobrý technický stav vozidla má veľký vplyv na bezpečnosť na ceste.

Otvorené majú pondelok až piatok od 7:00 do 17:00 hod. V sobotu a v nedeľu je zatvorené.

STK MT CONTROL nájdete v novej hale na Cukrovarskej ulici, odbočka pri čerpacej stanici Tanker. „Máme tu v Rimavskej Sobote svoju klientelu, priateľov a chceme naďalej pracovať na jej rozširovaní,“ hovorí a dodáva, že s STK majú dlhoročné skúsenosti.

STK a EK nájdete v novopostavenej hale za Tescom, za benzinkou Tanker a skladoch GLS

Adresa:
Stanica technickej a emisnej kontroly
MT Control, s.r.o.
Cukrovarská 5890
979 01 Rimavská Sobota

Kontakt: 0905 865 375

Zdroj: PR-článok