V R. Sobote pribudne najmodernejšia technológia bezbolestnej terapie rázovou vlnou. Zabezpečí úľavu od bolesti a regeneráciu kĺbov i svalov

Zmiernenie bolesti pohybového aparátu – svalov, šliach, kĺbov, ale aj zlepšenie hybnosti ľudského organizmu, prináša nové zariadenie, ktoré využíva terapiu rázovou vlnou s diametriou. Je to unikátna najmodernejšia technológia pre okamžitú úľavu od bolesti, naštartovanie a urýchlenie regenerácie kĺbov a svalov pri akútnych a chronických bolestiach, športových zraneniach či po operačnom zákroku.

Prístroj pod názvom ShockWave Dual Power bude v prevádzke v Diagnostickom centre v Rimavskej Sobote. Ide o bezbolestné ošetrenie bez ihly a vpichu. Prístroj využíva terapiu rázovou vlnou na cielené dodanie kĺbovej výživy TriJALUX priamo do kĺbov a svalov. Súčasťou aplikácie sú gély, ktoré zabezpečujú prienik účinných látok do ošetrovaného miesta, podporujú a urýchľujú jeho hojenie a regeneráciu, zlepšujú.

S použitím gélov ako je Life gel dokážeme riešiť aj kozmetické problémy, akými sú celulitída, strie (žilky), jazvy a ochabnutosť. Prístroj bude obsluhovať zaškolená zdravotná sestra, ktorá má skúsenosti s rehabilitáciou a fyzioterapeutickými službami. Aplikácia je bezbolestná, výrazne zvyšuje látkovú výmenu, je vhodná na akútnu a chronickú bolesť, aktivuje a urýchľuje proces hojenia.

Služby terapie rázovou vlnou môžete využiť od pondelka 9. októbra v Rimavskej Sobote na Dobšinského ulici v Diagnostickom centre (druhá budova na druhom poschodí), kde je tento prístroj novinkou.

MEDI-FRID s. r. o., Dobšinského ulica 1092/30, R. Sobota Otváracia doba je od 8.00 do 17.00 hod.
Záujemcovia sa môžu objednať na čísle +421 915 533 979.

Viac informácií nájdete aj na internetovej stránke bezbolestnarazovavlnars.sk alebo na sociálnej sieti.

Terapie si hradí pacient sám. Poisťovňa ju neprepláca. Viac informácií, ako aj cenník služieb, nájdete aj na internetovej stránke bezbolestnarazovavlnars.sk.

Prístroj prevádzkuje spoločnosť MEDI-FRID s. r. o., Š. M. Daxnera 1252/11 979 01 Rimavská Sobota.

Zdroj: PR-článok, Medi-frid s.r.o.