Autoškola SOŠTaAP v R. Sobote zmodernizovala vybavenie: Vaša bezpečná cesta začína práve tu + video

Vaša bezpečná cesta začína tu. Znie slogan autoškoly, ktorú prináša Stredná odborná škola technická a agropotravinárska (SOŠTaAP) v Rimavskej Sobote. Tá v súčasnosti prechádza veľkou modernizáciou, ktorej súčasťou je inovácia aj vzdelávania v autoškole či vynovenie vozového parku. Tento rok ho doplnili o nových inštruktorov, traktory značky ZETOR Proxima či príves Pronar. Od minulého týždna majú k dispozícii aj nové osobné automo Hyundai i20.

„Sme hrdí na to, že vás môžeme pozvať do nášho rodinného prostredia Autoškoly SOŠTaAP, kde cesta k vlastnému vodičskému oprávneniu je viac než len procesom. Je to dobrodružstvo, ktoré spolu prejdeme s cieľom urobiť z vás zodpovedného a bezpečného vodiča na cestách,“ priblížila riaditeľka školy Dagmar Vašová. Ako dodala, svojim študentom ponúkajú aj prístup k trenažéru, ktorý sa aj vďaka projektom a za podpory zriaďovateľa BBSK podarilo zakúpiť aj s novými vozidlami. „Cez projekt Catching up Regions sa teraz buduje nové autocvičisko,“ avizuje Vašová.

Okrem toho ich prevádzkové vozidlá zahŕňajú traktor Zetor 7711 s prívesom a osobné automobily Peugeot 206 a Hyundai i30. „Prinášame so sebou nový štandard výučby budúcich vodičov. S moderným prístupom a inovatívnymi metódami je táto autoškola určená pre tých, ktorí chcú získať vodičský preukaz s vedomosťami a zručnosťami, ktoré im zabezpečia bezpečnú a zodpovednú jazdu,“ zdôraznila.

Kvalifikovaní inštruktori

Inštruktori v autoškole sú vysoko kvalifikovaní a majú bohaté skúsenosti v oblasti výučby. „Sú tu nielen pre vás, ale aj pre vaše otázky a podporu. Zabudnite na nudné hodiny a zastaralé techniky. Naša úspešnosť spočíva práve v nich, pretože práve u nás vás úspešne prevedú každým krokom cesty. S radosťou oznamujeme, že náš tím sa práve rozšíril o dvoch nových inštruktorov. Sú nimi Peter Husti a Marek Hriň, ktorých vedie skúsený Ľudovít Lipták. Na výučbe vám príležitostne pomáha aj Ladislav Čunderlík,“ uviedla riaditeľka.

Výhody pre študentov

Ceny za výcvik v Autoškole SOŠTaAP sú prispôsobené individuálne, s dôrazom na efektívnosť a špecifické potreby zákazníkov. Podľa Vašovej majú študenti v rámci školského výcviku pre prax nárok na výhodné ceny. Pre žiakov odborov ako agromechatronik, agromechanizátor opravár a autoopravár mechanik je tu možnosť získať vodičské oprávnenie skupiny T a aj oprávnenie na obsluhu obilných kombajnov. Žiaci ostatných odborov SOŠTaAP ako cukrári, mäsiari, mechanici elektrotechnik a informačné sieťové technológie, môžu počítať so špeciályni zľavami.
Autoškola SOŠTaAP je jedna z mála v meste, ktorá umožňuje získať vodičský preukaz na traktor, navyše za výhodné ceny.

Špeciálne prispôsobené traktory sú pripravené na výcvikové hodiny. Výučba teórie a praktickej údržby prebieha v priestoroch SOŠTaAP, v slovenskom aj v maďarskom jazyku.

„Veríme, že vzdelanie by malo byť dostupné pre každého. Bezpečnosť je našou prioritou číslo jedna. Všetci študenti budú naučení zodpovednej jazde, čo zvyšuje bezpečnosť našich ciest. Na výučbu používame moderné vozidlá vybavené najnovšími technológiami, ktoré vám pomôžu stať sa skúsenými a sebavedomými vodičmi.“

Vstúpte do Autoškoly SOŠTaAP

V autoškole SOŠTaAP môžu vodičák získať aj záujemcovia z radov verejnosti, nemusí ísť len o študentov škôl. „Tešíme sa, že môžeme byť súčasťou vášho putovania za vodičským oprávnením. Naša autoškola sa neustále vyvíja a zdokonaľuje, aby sme vám mohli poskytnúť to najlepšie výcvikové prostredie. Ak hľadáte kvalitu, dôveru a odbornosť, tak ste na správnej adrese. Príďte k nám a staňte sa súčasťou nášho úspešného tímu vodičov. Vaša bezpečná cesta začína práve tu.“

Pridajte sa k Autoškole SOŠTaAP a staňte sa súčasťou novej éry v autoškole! „Naši inštruktori sú pripravení vás previesť celou cestou k získaniu vodičského preukazu a naučiť vás, ako byť bezpečným a zodpovedným vodičom. Navštívte nás na adrese Okružná 61 v Rimavskej Sobote a začnite svoju cestu už dnes,“ upozorňuje riaditeľka školy.

História spojená s dôverou
Táto autoškola píše svoju novodobú históriu v Rimavskej Sobote od roku 2014. S hrdosťou sa pridáva k tradícii poskytovania vynikajúceho vodičského vzdelania bez prerušenia. Inštruktori s bohatými skúsenosťami vám pomôžu získať vaše vodičské oprávnenie na skupiny T, B a BT.

Stredná odborná škola technická a agropotravinárska,
Okružná 61, 979 01 Rimavská Sobota


spojenaskola.rs@gmail.com
047/5621527, +421 908 944 042
www.sostap.sk

Zdroj. PR-článok