Za stranu HLAS – SD kandidujú viceprimátor Hnúšte Bagačka, veterinárny lekár Balog z Poltára i bezpečnostná technička Nosáľová z Revúcej

Volám sa Michal Bagačka. Počas môjho života som prešiel rôznymi pracovnými pozíciami či ako učiteľ, riaditeľ školy, primátor mesta, poslanec VÚC, poslanec NR SR , ale pracoval som aj vo verejnej správe.  Získal som obrovské množstvo skúseností, ktoré by som rád využil aj v nadchádzajúcich obdobiach. Po minuloročných voľbách do VÚC, v ktorých som získal viac ako 8 000 hlasov v okrese Rimavská Sobota, si myslím, že ešte spoločnosti mám čo ponúknuť a uchádzam sa o hlasy našich spoluobčanov v rámci celej republiky. V parlamentných voľbách kandidujem za stranu HLAS – SD, ktorá sa o dôveru uchádza s číslom 17. Na jej kandidátnej listine mám číslo 64. V súčasnosti zastávam post zástupcu primátora mesta Hnúšťa.

Strana Hlas má jeden zo svojich sloganov – silný štát. Áno, silný štát znamená aj silné regióny a vyrovnávanie regionálnych rozdielov. V našom regióne potrebujeme pomoc štátu napríklad aj formou výjazdových rokovaní vlády a priamej pomoci jednotlivým mestám a obciam.

Mal som tú česť pôsobiť ako štátny tajomník ministerstva vnútra za predsedovania Petra Pellegriniho. Bolo to pre mňa obrovská škola a aj preto, že som mal možnosť zblízka sledovať prácu a rozhodovacie procesy Petra Pellegriniho, môžem vyhlásiť, že by bol skvelým premiérom. Má v sebe skĺbené jasné postoje, rozhodnosť a odbornosť s ľudskosťou, schopnosťou spájať a navodzovať pokojnú atmosféru v spoločnosti.

Volám sa Július Balog, som z Poltára a pracujem ako veterinárny lekár. Na kandidátnej listine strany HLAS – SD mám číslo 128. Mrzí ma, že naša spoločnosť je rozhádaná, rozdelená, plná negatívnych emócii. Ľudia sú znechutení a už strácajú nádej, že to bude inak . Verím, že sa to dá zmeniť, a práve preto som sa rozhodol kandidovať do NR SR. Osobnosť Petra Pellegriniho a jeho vízie ma uistili, že to pôjde, hlavne keď všetci priložíme ruku k dielu.

Som presvedčený o tom, že konštruktívna sociálnodemokratická politika s tými správnymi ľuďmi na správnom mieste prinesie svoje ovocie v podobe lepšieho života ľudí. Občania našej vlasti musia byť stále na prvom mieste. Strana Hlas na čele s predsedom Petrom Pellegrinim sú zárukou, že kultúra politiky sa vráti na úroveň, ktorú si naša krajina zaslúži. 

Volám sa Zuzana Nosáľová, mám 31 rokov a pochádzam z Revúcej.  V rámci mojej profesie spolupracujem predovšetkým s obcami, školami a podnikateľmi v našom regióne ako bezpečnostný technik a technik požiarnej ochrany. Pôsobím aj v oblasti civilnej obrany a ochrany osobných údajov. 

Rozhodla som sa v septembrových parlamentných voľbách kandidovať z čísla 130 za stranu HLAS-sociálna demokracia, pretože je to strana, ktorá robí politiku slušne a jej predstavitelia majú odborný potenciál. Vybudovať vnútorne súdržné Slovensko nedokážeme bez silných regiónov. Strana HLAS-SD je modernou sociálnou demokraciou, a preto by som chcela byť hlasom mladých ľudí z nášho regiónu.

Objednávateľ: HLAS – sociálna demokracia, Lazaretská 15, 811 08 Bratislava, IČO: 53258070

Dodávateľ: Občianske združenie OZ V OBRAZE, Tržná 979/3, 979 01 Rimavská Sobota, IČO : 53 805 453

Zdroj: PR článok

Redakcia sa nemusí stotožňovať s obsahom politickej reklamy.