Spoločenské šaty, v ktorých nepochybne zažiarite

Pri výbere šiat sa nepozerá len na strih a farbu, ktorá vám pristane, ale taktiež je potrebné prihliadať na udalosť, na ktorej sa idete zúčastniť.  Takými sú aktuálne stužkové, svadby, rôzne oslavy, vianočné večierky, silvestrovské zábavy, či blížiaca sa plesová sezóna. Luxusné spoločenské dlhé šaty vám prináša Svadobný salón Eden na Hlavnom námestí v Rimavskej Sobote. Nájdete v ňom úplne novú kolekciu spoločenských šiat na sezónu 2022 / 2023. Jeho majiteľka Anna Šimková ponúka šaty v pudrovej, zelenej a modrej farbe. Tie sú v súčasnosti módnym trendom.

Červená a čierna ide momentálne do úzadia, ale kto má rád tieto farby, nič nimi nepokazí. Aj tie sú, samozrejme, v ponuke salónu Eden. Všetky šaty z neho si môžete jednak zakúpiť, alebo zapožičať. Ak sú šaty úplne nové a niekto si ich zapožičia, automaticky sa stávajú šatami len na zapožičanie. Ak máte záujem o kúpu a nesedela by vám veľkosť alebo farba tých, ktoré sú aktuálne v ponuke tohto svadobného salónu, ten vám exkluzívne zabezpečí objednanie šiat na mieru. A to vo vami vybranej farbe s dobou dodania minimálne jeden mesiac. Dodatočne sa potom upravuje len dĺžka v závislosti od výšky topánok.

Sortiment, ktorý majiteľka ponúka, je jedinečný, detailne prepracovaný a z každého typu je len jeden kus, takže sa zákazníčky nemusia báť, že by niekto mal také isté. Všetky šaty sú šité z kvalitného materiálu s prepracovaným strihom.

Plánujete v blízkej budúcnosti svadbu? Ak vás čaká váš veľký deň, určite navštívte Svadobný salón Eden. Je to to správne miesto, kde si budúca nevesta vyberie šaty, v ktorých zažiari. Ponuka je široká, je si naozaj z čoho vyberať. Jednoduché línie, hladké a padavé šaty, princeznovské , klasické alebo boho s detailným prepracovaním, sú dostatočnou zárukou, že tu nájdete vaše vysnívané svadobné šaty a doplnky, v ktorých budete tou jedinečnou, výnimočnou a najkrajšou nevestou, akou ste túžili byť.

V prípade záujmu sa objednajte dopredu na telefónnom čísle 0915 856 438 alebo majiteľku kontaktujte na facebookovej stránke Svadobný salón Eden.

O vizáž modeliek pri prezentácii šiat sa postarala Zuzana Steiner.

Zdroj: PR – článok, foto: Gabriela Gyuránová