V R. Sobote rozbiehajú pobočku cestovnej agentúry Invia s najväčšou ponukou a skvelými cenami

Špecialistka na predaj zájazdov Laura Kolačkovská a vedúca pobočky Mariana Ridzoňová (vpravo)

Či už snívate o pobyte na exotickej pláži, dobrodružnej dovolenke v prírode alebo o návšteve historických pamiatkok mesta, v rimavskosobotskej pobočke CA Invia, vám pomôžu zmeniť vaše sny na skutočnosť. S výberom dovolenky každého druhu vám ochotne poradí vedúca novej pobočky v Rimavskej Sobote Mariana Ridzoňová. Nájdete ju v navštevovanej lokalite obchodných centier, priamo vo veľkom Tescu na Cukrovarskej ulici.

Pobočku tejto cestovnej agentúry otvorili dnes. Ponúkať služby CA Invia sa podľa jej slov rozhodli kvôli tomu, lebo majú najväčšiu ponuku so skvelými cenami. Prinášajú širokú škálu dovolenkových balíkov, aby uspokojili individuálne potreby a záujmy klientov.

„Naša pobočka v R. Sobote je alternatívou pre tých ľudí, ktorí sa nevedia zorientovať v širokej ponuke dovoleniek prostredníctvom internetu, alebo ich už nebaví tráviť veľa času na internete. Osobný kontakt je vždy osobný kontakt. Ľudia ho pri výbere dovolenky oceňujú. Radi záujemcom  poradíme a pomôžeme s výberom tohtoročnej dovolenky, ktorá bude zodpovedať očakávaniam,“ povedala Mariana Ridzoňová. Dodáva, že zákazníkom sú k dispozícii každý deň, od pondelka až nedele od 9:00 do 18:00 hod.

Veľkou výhodou výberu dovolenky prostredníctvom pobočky v nákupnom centre podľa vedúcej je, že záujemcom vypracujú ponuky počas nákupu. „Nemusia tak čakať a šetríme im čas. Stačí, keď sa u nás na pobočke, pri priestoroch LED shopu Majka zastavia a povedia nám o svojich predstavách dovolenky. Pomôžeme im ju nakombinovať aj so skúsenosťami, ktoré sa na internete nedozvedia,“ priblížila. Zdôraznila, že cestovná agentúra ponúka aj možnosti vlastného ubytovania vo vyhľadávaných destináciách. „Dajú sa tak porovnať ceny a častokrát sú prípady, kedy vieme ponúknuť aj lepšiu cenu, ako iná cestovná kancelária,“ avizuje Ridzoňová, ktorá má niekoľkoročné skúsenosti s predajom a poskytovaním služieb a ochotne záujemcom pomôže a poradí.

„Sledujeme ponuky zájazdov, aby sme ich vedeli ponúknuť našim zákazníkom, či už ide o plánované destinácie, alebo last minute. Radi vás privítame v našej pobočke a odporučíme to najvýhodnejšie riešenie,“ dodáva Ridzoňová. Navštevovanými destináciami sú krajiny ako Turecko, Tunisko, Grécko, Bulharsko, Egypt či Mallorca.

Nečakajte a objavte tak nové dobrodružstvá po celom svete. Nájdite vytúžený oddych od každodenných starostí. Využiť môžete aj možnosť telefonického kontaktu a dohodnutia stretnutia na pobočke CA Invia v rimavskosobotskom Tescu na Cukrovarskej ulici. 

Adresa: Hypermarket TESCO, Cukrovarská 4983/1A, Rimavská Sobota. Kontakt 0911 444 388.

Otváracie hodiny : pondelok až nedeľa od 9:00 do 18:00 hod.

Spoločnosť Invia.sk je najväčšia cestovná agentúra v Slovenskej republike. Jej poslanie je pomáhať ľuďom nájsť a zažiť najbáječnejšie momenty ich života. Na trhu pôsobí viac ako 15 rokov. Je autorizovaným predajcom zájazdov od viac ako 300 renomovaných a poistených cestovných kancelárií. Najbližšia pobočka je v Banskej Bystrici

Zdroj: PR-článok, CA Invia