V zdravotnom stredisku Medicentrum Západ v R. Sobote začala ordinovať pľúcna lekárka Honéczy

Pacienti s pľúcnymi diagnózami si môžu vydýchnuť. V Rimavskej Sobote na Sídlisku Západ začala od mája ordinovať lekárka Andrea Honéczy. Pacienti ju nájdu v zdravotnom stredisku Medicentrum Západ na poschodí.

Pľúcnu ambulanciu na Sídlisku Západ zastrešuje Santé rs, ktorá ponúka aj komplexné poradenstvo v oblasti zdravia a pomoc pri diagnostike na včasné riešenie vašich zdravotných problémov. „Pozeráme sa na veci komplexne, nie iba na jeden orgán. V organizme všetko so všetkým súvisí a je veľa pacientov, ktorí potrebujú starostlivosť a dohľad aj nad stavom a kondíciou pľúc práve odborníkom, pneumológom,“ priblížili v spoločnosti Santé rs. Práve z praxe tu poznajú pacientov, ktorí využívajú ich zdravotnícke služby a majú aj dýchacie problémy.

O odbornú starostlivosť vášho tela sa postará viacero terapeutov a masérov.  V Santé rs pracujú so špičkovými prístrojmi, ktoré urýchľujú liečbu a neustále svoj „prístrojový park“ a metódy liečby rozširujú.
Spoločnosť Santé rs nájdete v R. Sobote na Železničnej ulici v zdravotnom centre Jazmín, ako aj v novom centre v Hnúšti. Santé rs ponúka liečebnú rehabilitáciu, fyziatriu, balneológiu, ozónovú terapiu, ako aj rádiológiu. Ozónová terapia – širokospektrálna liečebná metóda sa v rámci okresu R. Sobote vykonáva len v Santé rs.

Naše zdravie závisí aj od prežívania
Nadmerný stres, snaha udržať si životný štýl, odmietnutie zmeny, napätia vo vzťahoch – to všetko sú signály, že niečo s nami nemusí byť v poriadku. Ignorovať vlastné telo sa nevyplatí. Počuli ste už o prípadoch, keď niekomu z nadmerného stresu začalo búšiť srdce alebo ohluchol na jedno ucho? Nerovnováha nášho duševného stavu sa môže prejaviť telesne. Takáto somatizácia sa môže neraz opakovať. Naše telo reaguje najmä vtedy, ak niektoré záťažové situácie ignorujeme. Cítime ich cez bolesti, napätie alebo sa prejavujú preťažením. Keď je toho príliš, človek ochorie.

Do ambulancie sa môžete objednať telefonicky alebo osobne.
Pneumologická ambulancia – Medicentrum Západ Rimavská Sobota 0917 223 128.


Telefónny kontakt Santé rs: 
Rimavská Sobota, Železničná ulica 0908 712 787
Hnúšťa, Vansovej  749/18
0907 887 860
Ozónová terapia a sonografické vyšetrenie 0915 938 504
Po konkrétnych inštrukciách si s vami dohodnú termín návštevy v Santé rs. Viac informácií nájdete na sociálnych sieťach na fb  Santé rs – centrum zdravia.

Adresa pneumologickej ambulancie:
Medicentrum Západ, Dr. Clementisa 4754, R. Sobota
Ordinačné hodiny ambulancia MUDr. Andrea Honéczy: 
Pondelok až štvrtok od 7:30 hod – 12:00 hod. a 12:30 hod – 16:00 hod. V piatok neordinuje. 

Zdroj: PR-článok, Santé rs