OSB dosky sú veľmi vyhľadávaným a obľúbeným stavebným materiálom. V Stavebnom centre Ádám ich majú v nových cenách

OSB 3 dosky, známe aj pod názvom drevotrieskové dosky sú v súčasnosti neoddeliteľnou súčasťou stavebníctva. S ich všestranným využitím pri rôznych projektoch, týkajúcich sa domácich prác, záhradných chatiek i vnútorných priečok domov. V nových cenách ich nájdete v januári v Stavebnom centre Ádám na Šibeničnom vrchu číslo 1 v Rimavskej Sobote. Akcia v cenách od 12 eur/ks (10mm) platí do vypredania zásob.

OSB 3 dosky majú viaceré možnosti využitia. Sú nevyhnutné pri konštrukcii obvodových múrov a vnútorných priečok. Ich výborné fyzikálne vlastnosti a odolnosť ich robia ideálnym materiálom pre rôzne stavebné projekty.

Okrem profesionálnych stavbárov si OSB dosky získavajú obľubu aj u domácich majstrov. Ich ľahkosť a jednoduchá manipulácia robia z nich ideálneho spoločníka pri jednoduchých domácich výrobkoch a projektoch.

Stavebné centrum Ádám ponúka vynikajúce možnosti pre odborníkov aj domácich majstrov, s kompletným sortimentom pre rôzne stavebné potreby.

OSB dosky sa osvedčili v suchej výstavbe, kde rýchlosť a jednoduchosť sú kľúčovými faktormi. Sú nenahraditeľné pri tvorbe nízkoenergetických a pasívnych bývaní. Majú tepelne-izolačné a akustické vlastnosti čo ich robí ideálnym materiálom pre energeticky efektívne stavby.

Okrem Stavebného centra Ádám v areáli nájdete aj Kúpelňové štúdio i Galériu parkiet. V týchto predajniach vám ochotne i odborne poradia a oboznámia s výhodami pri výbere PVC podláh, parkiet alebo kobercov. Zabudnite na staré, nevzhľadné PVC podlahy nudných farieb. Súčasná PVC prešla zmenou, ide o moderný povrch, ktorý sa pýši nejedným superlatívom. Zaobstaráte ho za nízku cenu a je takmer univerzálny. V ponuke majú aj široký sortiment obkladov, dlažby, sanity, sprchových kútov.

Existuje veľa farebných variant PVC podláh, z ktorých si vyberie každý. Mnoho z nich nájdete skladom v Stavebnom centre Ádám v Rimavskej Sobote.

Stavebné centrum Ádám nájdete na Šibeničnom vrchu č. 1 v Rimavskej Sobote,
neďaleko autobusovej či železničnej stanice.

Stavebniny Ádam:

Otváracie hodiny: Po – Pia: 7.00 – 16.00, So: 7.00 – 12.00

Kontakt : predajňa: 047/58 12 100, mobil: 0902 960 410

Kúpeľňové štúdio:

Otváracie hodiny: Po – Pia: 7.00 – 16.00, So: 7.00 – 12.00

Kontakt: 0902 960 411, 0902 960 414

Galéria parkiet:

Otváracie hodiny: Po – Pia: 8.00 – 17.00, So: 8.00 – 12.00

Kontakt: 0902 960 407

Viac informácií nájdete na www.adamcentrum.sk.

Zdroj: PR-článok, Stavebné centrum Ádám Rimavská Sobota