Kvetinárstvo Tália – Vence & Ikebany v R. Sobote rozšírili o fóliovník. V ponuke majú balkónové kvety, čučoriedky, priesady i keramiku

V Kvetinárstvo Tália – Vence & Ikebany v Rimavskej Sobote rozšírili svoju ponuku. Pribudol im fóliovník, priesady i balkónové kvety či keramika. V ponuke majú niektoré z najkrajších a najpôsobivejších kvetov na trhu: Fuksia za 13,50€, Muškát previsnutý za 10,50€, Surfínie za 9,50€ či Lobuláriu za 9,50€.

V najväčšom kvetinárstve v našom okrese majú už aj keramické nádoby, ktoré sa skvele hodia do záhradky, skalky či bytu. Môže byť prázdna, alebo sa do nich môžu nasadiť kvietky. Kvetinárstvo nájdete na Železničnej ulici pod Šibeničným vrchom (bývalý nočný klub Montego) v Rimavskej Sobote.

V pestrej ponuke majú na výber z veľkého množstva sadeníc ovocných kríkov a stromov, ako napríklad malina, arónia ríbezľa, černica, egreš, čerešňa, jabloň, hruška a mnoho iných. Ovocné sadenice kríkov sú v cene 3,10 € a stromčeky v sume 9 € za jeden kus. Okrem toho u nich nájdete aj okrasné tuje až pätnástich druhov, medzi ktorými sú tuje borievky, borovice, smreky či tuje západnej. Na výber majú rôzne veľkosti: 1m, 1,5m a 2 metre. V regáloch isto zazriete aj kvitnúce okrasné stromčeky a kríky.

Na predaj sú aj priesady paprík, paradajok, kalerábov, póru a mnoho iných zeleninových priesad.

Váš záhon si môžete obohatiť aj o bylinky, ktorých je tiež niekoľko na výber. Sú to rozmarín, kari, mäta, ligurček, levanduľa, tymian, majorán, oregano a materina dúška. Cenové relácie týchto bylín sa pohybujú od 1,60 € do 2,90 €.

V prípade potreby tu nájdete aj zeminové substráty od rôznych dodávateľov. Okrem záhradných substrátov majú zeminu pre izbové rastliny, balkónové, substráty pre byliny, zeleninu, okrasné dreviny či rašelinu. Na výber sú balenia od 10 do 60 litrov.

V Kvetinárstve Tália – Vence & Ikebany sa snažia rozširovať služby pre svojich zákazníkov, čo je výsledkom otvorenia záhradníckej sekcie.

Do budúcna plánujú postaviť prístavbu, ktorá zväčší celé kvetinárstvo, postaviť chcú tri fóliovníky a tiež zimnú záhradu s exotickými stromčekmi, ktoré budú na predaj.

Samozrejme, počas celého roka predávajú pohrebné vence, kvety, ikebany a iný sortiment umiestnený v dvojpodlažnej budove. V prípade záujmu a otázok môžete kontaktovať ľudí z kvetinárstva na telefónnom čísle 0911 525 829. Viac o ponuke nájdete na sociálnej sieti facebook, instagram  alebo aj na internetovej stránke venceikebany.sk

ADRESA
Kvetinárstvo Tália – Vence & Ikebany
Železničiarska 5628/2A
907 01 Rimavská Sobota
Tel. : 0911 525 829

Zdroj: PR- článok