Black friday pokračuje. Predajne slúžia ako výdajne

Aj napriek Lockdownu nákupy v Okay.sk nekončia. Predajne sú síce zatvorené, ale slúžia ako výdajne. Tovar si tak môžete objednať z pohodlia odmova na e-shope a prísť ho vyzdvihnúť osobne. Pracovníci vám vyhovejú aj v prípade uzavretia splátok na zakúpený tovar či doručenia tovaru. Okay elektro a nábytok je najväčším predajcom TV a veľkých spotrebičov. Nájdete v obchodnom centre Galéria komín na Cukrovarskej ulici v Rimavskej Sobote.

Pozrite si snami virtuálnu prehliadku obchodu v Rimavskej Sobote, kde práve navyšovali zľavy.

Pre prípady, keď sa na tovar nedá siahnuť a vyskúšať si ho priamo v predajni je podľa vedúceho predajne Okay Rimavská Sobota Zorana Kalásza k dispozícii aj nová vylepšená internetová stránka s online obchodom. Dodajú vám tovar priamo domov. „Na nábytok máme v OKAY elektre navyše možnosť 30 dňového vyskúšania,“ zdôraznil. Bližšie informácie získate na telefónnom čísle v predajni na +421918726011.

Okay elektro a nabytok - 30 dní na vyskúšanie

Predajcovia aj na základe medializovaných informácií upozorňujú, že ak je zákazník rozhodnutý, odporúčajú s nákupom vianočných darčekov neotáľať. Je predpoklad, že ku koncu roka pôjdu ceny elektroniky v priemere o 10 až 15 percent hore. Výrobcovia totiž pri aktuálnom nedostatku čipov môžu uprednostňovať drahšie výrobky pred lacnejšími a ponuka jednotlivých lacnejších typov elektroniky bude menšia. Ďalší vývoj situácie na trhu je neistý.

Podľa vedúceho predajne Okay Rimavská Sobota majú momentálne široký výber tovaru. „Snažili sme sa ho po minuloročných skúsenostiach s lockdownom zaobstarať v čo najväčšom množstve,“ dodáva. V uplynulej dobe ľudia museli častokrát ostávať doma a dopyt po mnohých produktoch a elektronickcýh zariadení stúpal. Potrebné boli či už pre prácu z domu, alebo vzdelávanie. Rimavskosobotská predajňa patrila medzi tie najlepšie ešte počas lockdownu a po otvorení prevádzok v mesiaci august dosiahli v R. Sobote najvyššie výnosy a plnenie plánov spomedzi predajní na Slovensku i Čechách.

Predajňa sobotského OKAY elektra bola v lete najlepšou na Slovensku i Čechách

V OKAY elektro avizujú, že majú rozšírenú ponuku zliav po celej predajni. Nestihli ste kávu v kaviarni? V OKAY predajni majú k dispozícii kvalitné kávovary pre domácnosť značky Bosch, De’Longhi či Electrolux. S mnohými si doma jednoducho pripravíte nielen kávu, ale aj iné obľúbené horúce či studené nápoje. Automatické, pákové aj kapsulové kávovary zvládnu pripraviť espresso či cappuccino s nadýchanou penou do malej aj veľkej šálky.

Okay elektro Rimavská Sobota káva

Okay elektro a nábytok je súčasťou siete 36 predajní na Slovensku s kompletnou ponukou tovaru spotrebičov na predajni. V Rimavskej Sobote pôsobí približne päť rokov. V prevádzke nájdete širokú ponuku bielej a čiernej elektroniky, domácich kuchynských majstrov, vysávače, kávovary, či klimatizácie.
Viac informácií o predajni, ako aj eshope nájdete tu.
Ak vás akcie a udalosti o predajni v R. Sobote zaujímajú, sledujte a lajkujte fb profil Okay.sk Rimavská Sobota.

Adresa: OKAY Rimavská Sobota
Cukrovarská ul. 5414/1D, Rimavská Sobota

Otváracie hodiny:
Pondelok-piatok 9:00-20:00
Sobota 9:00-20:00
Nedeľa 9:00-20:00

Zdrpj: PR článok