Pláž na Teplom Vrchu vysypali štrkom. Majitelia avizujú pozitívne zmeny

Rekreačné zariadenie na Teplom Vrchu prebrala spoločnosť Ormet. Doterajšiemu prevádzkarovi skončil nájom. Zástupcovia spoločnosti Ormet avizujú pozitívne zmeny. „Chceli by sme tomu teraz dať novú dušu,“ povedal pre vobraze.sk jeden z majiteľov Roman Oštrom. Ako spomenul, má víziu, ako zlepšiť stredisko a postupnými krokmi zvýšiť jeho úroveň a služby. Podľa jeho slov viditeľné zmeny nastali na pláži, kde e už nový štrk. „Doniesli sme sem okolo 200 ton kameňa, ktorým sme vysypali pláž. Robili sme, kým bolo zamrznuté a dalo sa s ťažkými mechanizmami pracovať na pláži. Nechceme, aby sa návštevníci v lete brodili v bahne,“ priblížil Oštrom. 

Ďalej informoval, že prerábajú centrálny bufet, orezávajú stromy a chcú robiť nové osvetlenie. Zároveň spomenul, že sa v letnej sezóne bude dať na vstupe i v bufete platiť platobnou kartou, čo je novinka.

Vodná nádrž Teplý vrch patrí medzi najteplejšie na Slovensku. Stredisko má tobogan a návštevníci ho radi vyhľadávajú aj kvôli možnosti kempingu či stanovaniu. „Momentálne sa snažíme urobiť, čo sa dá do začiatku novej sezóny a po jej skončení chceme pokračovať.“  Prevádzkovateľ rekreačného zariadenia Ormet bol v uplynulých rokoch Tibor Oštrom.

Zdroj: vobraze.sk, foto: Roman Oštrom

FOTO: Na Teplom Vrchu otvoria kúpalisko v piatok