Soľná jaskyňa v R. Sobote prinesie relax, posilní imunitu, vplýva na spánok či rovnováhu krvného tlaku

Soľnú jaskyňu v Rimavskej Sobote nájdete v rodinnom dome na Sedliackej ulici č. 32

Posilnenie imunity, zlepšenie spánku či rovnováha krvného tlaku patria len k niektorým benefitom, ktoré ponúka soľ. V prípade soľnej jaskyne ide o vstrebávanie čistého slaného aerosólu cez dýchacie cesty. V Rimavskej Sobote a širokom okolí nájdete len jednu, v rodinnom dome na Sedliackej ulici č. 32. Je určená tým, ktorí potrebujú podporiť svoje zdravie, respektíve zmierniť prejavy niektorých ochorení.

Návšteva v nej nahrádza pobyt pri mori. Viacero druhov kamennej a morskej soli pôsobí na dýchací systém a poskytuje potrebný relax pri rekonvalescencii. Už 45-minútové sedenie nahrádza podľa slov majiteľa zariadenia Daniela Slabeja dvoj až trojdňový pobyt pri mori. S mnohými návštevníkmi sa aj naďalej zhodujú, že soľná jaskyňa je veľmi vhodná pre alergikov, astmatikov a pre všetkých, ktorí majú problém s dýchacími cestami. „Odporúčajú nás potom ďalej,“ hovorí a dodáva, že počet ľudí, ktorí sa k nim prišli rehabilitovať stúpol práve po pandémii spôsobujúcej problémy s dýchaním. Ubezpečil, že jaskyňa sa po každej procedúre dôkladne dezinfikuje germicídnou lampou.

Soľná jaskyňa je postavená patentovanou technológiou a funguje v R. Sobote už vyše 17 rokov. Miestnosť je obložená niekoľkými tonami soli, ktorá uvoľňuje prvky jódu, magnézia, selénu, brómu a vápnika.

K dispozícii majú aj detský kútik. Manželia Slabejovci už pri jej začiatku vedeli, že najlepšia investícia je investícia do zdravia. V soľnej jaskyni preto aj vo vianočnom období dávajú do pozornosti výhodné permanentky, ktoré sú veľmi vhodným darčekom aj pod vianočný stromček.

Návštevu si môžete objednať dopredu na číslach 0911 444 444, 0911 444 084.

„Všetkých medzi nami veľmi radi uvítame. Mnohí k nám chodia preventívne načerpať novú energiu v uponáhľanej dobe a prídu si oddýchnuť pri relaxačnej hudbe,“ avizuje majiteľ, ktorý zároveň ďakuje všetkým klientom za prejavenú dôveru a praje čo najviac zdravia, šťastia a lásky. Rozhodol sa pre našich čitateľov venovať do súťaže jednu permanentku na 10 vstupov a výherca k nej dostane aj malé prekvapenie.

Soľnú jaskyňu v Rimavskej Sobote nájdete v rodinnom dome na Sedliackej ulici č. 32

Zakúpiť si tu môžete aj soľné lampy, ktoré po zahriatí sviečkou alebo žiarovkou dosahujú efekt uvoľnenia priaznivo nabitých záporných iónov. Soľné lampy fungujú ako ionizátor pohlcujúci elektromagnetický smog počítačov, telefónov, mikrovlnných rúr či televízorov. „Veríme, že vám i vašim najbližším soľné lampy spríjemnia každodenný život a posilnia vaše zdravie,“ dodáva Slabej.

Viac sa dozviete onedlho na fb profile našej stránky.

Adresa:
Sedliacka 32 (časť Tomašová)
979 01 Rimavská Sobota
Mobil: 0911 444 084, 0911 444 444

Viac informácií na www.solnajaskynars.sk

Zdroj: PR-článok