R. Sobota sa vracia do hry o Kauflandpark

Kaufland

Kauflandpark pre Rimavskú Sobotu. Tak znie názov rozrastajúcej sa skupiny ľudí, ktorým záleží, aby v tomto meste vyrástlo ihrisko na náklady obchodného reťazca. Pre R. Sobotu zaznamenali postúpenie na 8. priečku a teraz pravideľným hlasovaním, ako aj iniciatívami na sociálnej sieti motivujú členov, aby súťažili každý deň.
Vo štvrtok sa podarilo získať vyše 13 700 hlasov.

„Je to obrovský nárast a my presne toto potrebujeme!!! Je to úplná bombaaa. Ešte nám zostáva prebojovať sa na vyherné 7.miesto,“ avizuje Betka. Či sa naň prebojujeme, záleží od najbližšieho víkendu, ktorý ostáva výzvou. Hlasovať môžete každý deň po zaregistrovaní na tejto linke www.kauflandpark.sk .

„Zapíšte si to prosím niekam, dajte si pripomienku, nastavte budík, proste si urobte nejaký rituál hlasovania, napr.hneď ráno na toalete, pri rannej kávičke, po raňajkách,“ odkazuje. V piatok podvečer je stav prepočítaných hlasov 140 566,71.

Hlasovanie začalo 6. januára a potrvá do 16. februára 2022. Hlasovať môžete každý deň po zaregistrovaní na tejto linke www.kauflandpark.sk . Spoločnosť Kaufland avizuje, že podporí športovo-oddychový areál K Park na prvých 7. priečkach.

Do hlasovania sa prihlásilo 36 miest a mestských častí, ktoré súťažia o vybudovanie športovo-oddychového areálu K Park. Podporených bude sedem. Obyvatelia tak môžu získať ihrisko so skate prvkami, lezeckou stenou, workoutovou konštrukciou, pingpongom či streetballom.

Podľa informácií z rimavskosobotského mestského úradu ihrisko je naplánované v rámci vnútrobloku na Sídlisku Západ. „Medzi ulicami Česká a Kirejevská,“ uviedol pre vobraze.sk referent oddelenia projektov na MsÚ Peter Slovák.

Hlasujeme za športovo-oddychový areál K Park. Aktuálne je R. Sobota pod čiarou

Zdroj: vobraze.sk