Objavte krásu zdravej pleti s talentovanou kozmetičkou Leou Sokolovskou z R. Soboty

Lea Sokolovská z Rimavskej Soboty je mladá, talentovaná a kvalifikovaná kozmetička, ktorá v oblasti krásy a starostlivosti o pokožku spája odborný a individuálny prístup. Poskytuje komplexné dermatokozmetické služby priamo doma svojim zákazníkom, či už klientkám, alebo klientom. „Cieľom mojej práce je zdôrazniť krásu každého klienta prostredníctvom profesionálnych procedúr v oblasti starostlivosti o pokožku,“ zdôraznila.

Ponúka službu mobilnej kozmetiky, čím vám ušetrí čas chodením do klasického kozmetického salóna, ktorú poskytuje s maximálnou diskrétnosťou. „Verím v spojenie osobného prístupu s precíznosťou v každej fáze mojej práce,“ uviedla. Tá sa začína dôkladnou diagnostikou štruktúry pokožky klienta alebo klientky. Lea Sokolovská ponúka široké spektrum odborných procedúr, vrátane lash lifting, laminácie obočia, úprav obočia, farbenie obočia hennou, úprava obočia pre mužov, masáží tváre a mnohých ďalších, ktoré prispôsobuje konkrétnym typom pleti. Okrem toho nechýbajú ani líčenia a skúšky na každú príležitosť, ako sú svadby, plesy, rodinné oslavy či iné spoločenské udalosti.

Okrem kvalitných služieb, ktoré zahŕňajú poradenstvo a konzultácie, vždy kladie dôraz na pochopenie individuálnych cieľov klientky, či už ide o očné okolie, mimiku, vrásky, alebo dlhodobú starostlivosť. „Pre mňa predstavuje každá procedúra príležitosť na prehĺbenie spojenia s klientom, čo zaručuje optimálny výsledok,“ zdôraznila Lea Sokolovská. Osobitnú pozornosť venuje komunikácii s každým klientom, aby na základe nej zvolila optimálny postup. Na každý typ pleti má komplexné balíčky zamerané na jej čistenie a ošetrenie. Môže to byť hydratačné ošetrenie, ošetrenie začervenanej pleti, problematickej pleti s akné alebo zrelej pleti.

Ak túžite po niečom ešte viac unikátnom alebo extravagantnom, Lea Sokolovská vyniká v tvorbe špeciálnych vzhľadov pomocou sfx makeupu, ktoré používajú divadelní alebo filmoví maskéri. Má odborné znalosti v tejto oblasti. Pre tých, čo hľadajú nielen kozmetičku, ale aj kreatívnu umelkyňu, ponúka tieto služby spojené s tematickým fotením s nezabudnuteľnými výsledkami.

„V každej tvári sa skrýva jedinečný príbeh a mojím cieľom je pomôcť ho vyjadriť,“ uzatvára Lea Sokolovská. Kontaktovať ju môžete telefonicky na čísle 0948 065 817 alebo na jej facebookovej stránke WHITE CROW BEAUTY ART a fotenia na stránke Amazonky Tematické Fotenia. Objavte krásu s dotykom odborníčky a individuálnym prístupom u vás doma.

Zdroj: PR článok, Lea Sokolovská