Aktualizované: V Rim. Sobote otvoria pre verejnosť wellness centrum. Je súčasťou nového luxusného hotela + foto a cenník

V centre Rimavskej Soboty pribudol luxusný štvorhviezdičkový AM Hotel s wellness centrom. K dispozícii má tri sauny, ochladzovací i masážny bazén či oddychovú časť – tepidárium. Verejnosť v ňom nájde fínsku, parnú či infra saunu. AM Hotel wellness centrum Malohontskej ulici je k dispozícii pre širokú verejnosť.

Priaznivci wellnessu pre nohy sa potešia Kneippovmu kúpeľu, ktorý zlepšuje krvný obeh. Procedúry obnovujú vášho ducha a prebudia vaše telo. Termín otvorenia je naplánovaný na 1. decembra. Podľa slov vedenia AM Hotel wellness sú radi, že sa im podarilo v Rimavskej Sobote otvoriť pred vianočnými sviatkami a ich klienti si budú môcť dopriať relax v uponáhľaných dňoch. „Pripravujeme sa na otvorenie, srdečne vítame našich klientov,“ priblížila prevádzkárka Krisztina Molnár. Pre verejnosť chystajú aj darčekové poukážky, ktoré budú veľmi pekným darčekom možno aj pod vašim vianočným stromčekom.

Wellness centrum na Malohontskej ulici bude otvorené denne od 13:00 do 21:00 hod. V sobotu a nedeľu 10:00 a 21:00 hod. Otváracie hodiny a obsadenosť je nutné overiť na recepcií na telefónnom čísle +421 944 100 037.

Niektoré zo služieb wellness centra sú vhodné aj pre deti, sauny sú zvyčajne vyhradené len pre dospelých. Deti vždy musia byť pod dohľadom rodičov. Cena vstupného začína na 18 eurách za dve hodiny pobytu, pripravené však budú aj trojhodinové výhodnejšie balíčky v sume 22 eur. Kompletný cenník služieb aj s rodinnými balíčkami bude doplnený po otvorení prevádzky na stránke AM Hotel.

V poschodovej budove AM Hotel je aj viacero izieb i kongresová miestnosť. Nájdete v ňom štandardné jedno a dvojlôžkové izby, apartmány Standard, Superior a Deluxe, ktorých zariadenie je prispôsobené aj požiadavkám najnáročnejších klientov.

Súčasťou komplexu je aj reštaurácia Incognito, ktorá ponúka mäsité i vegetariánske jedlá, burgre či dezerty. Spojenie štvorhviezdičkového AM Hotel s gastronomickými špecialitami a wellnessom je zárukou na ideálny oddych.

Adresa: AM Hotel Wellness, Malohontská 59, Rimavská Sobota. Kontakt: +421 944 100 037, info@amhotel.sk.

Zdroj: PR-článok, AM Hotel Wellnes