Doprajte sebe alebo svojim známym prevenciu a regeneráciu v soľnej jaskyni + súťaž

Soľná jaskyňa
Soľnú jaskyňu v Rimavskej Sobote nájdete v rodinnom dome na Sedliackej ulici č. 32

Ak potrebujete posilniť svoju imunitu, mali by sme pre vás jeden tip. Zdravie je v súčasnosti veľmi často skloňované slovo, obzvlášť v pandemickej dobe plnej polemík o očkovaní, obmedzeniach či ochrane pred vírusmi. A čo tak prevencia?

V rimavskosobotskej soľnej jaskyni majú viacero druhov kamennej a morskej soli. Tá dokázateľne pomáha pri rôznych chorobách dýchacieho systému a poskytuje potrebný relax pri rekonvalescencii. Už 45-minútové sedenie nahrádza dvoj až trojdňový pobyt pri mori. Podľa slov majiteľa zariadenia Daniela Slabeja sa s mnohými návštevníkmi zhodujú, že soľná jaskyňa je veľmi vhodná pre alergikov, astmatikov a pre všetkých, ktorí majú problém s dýchacími cestami.

Soľnú jaskyňu v Rimavskej Sobote nájdete v rodinnom dome na Sedliackej ulici č. 32

„Vďaka uvoľňovaniu pandemických opatrení vás u nás radi privítame, momentálne v režime OP,“ hovorí Slabej. Kedže opatrenia sa často menia, podľa jeho slov je potrebné sa vopred informovať telefonicky. Ako zdôraznil, jaskyňa sa po každej procedúre dôkladne dezinfikuje germicídnou lampou.

Soľná jaskyňa

Soľná jaskyňa je postavená patentovanou technológiou a funguje v R. Sobote už vyše 16 rokov. K dispozícii majú aj detský kútik. Majitelia už pri jej začiatku vedeli, že najlepšia investícia je do zdravia. „V týchto dňoch obzvlášť prichádza na naše slová, ale radšej by sme sa v tomto mýlili, lebo súčasnosť si vyžaduje plnú vážnosť,“ poznamenal.

V soľnej jaskyni dávajú do pozornosti výhodné permanentky, ktoré sú veľmi vhodným darčekom aj pod vianočný stromček. „Vychádzame v ústrety návštevníkom, keď chcú prísť sami, s rodinou, či s okruhom priateľov. Dá sa u nás aj objednať dopredu,“ priblížil. Termín návštevy si treba dohodnúť vždy telefonicky na číslach 0911 444 444, 0911 444 084.

Soľnú jaskyňu v Rimavskej Sobote nájdete v rodinnom dome na Sedliackej ulici č. 32

Niekoľko ľudí ich už v krátkom čase kontaktovalo a využilo možnosť návštevy. „Všetkých medzi nami veľmi radi uvítame. Mnohí k nám chodia preventívne načerpať novú energiu v uponáhľanej dobe a oddýchnuť si pri relaxačnej hudbe,“ avizuje majiteľ, ktorý zároveň ďakuje všetkým klientom za prejavenú dôveru a praje čo najviac zdravia, šťastia a lásky. Rozhodol sa pre našich čitateľov venovať do súťaže dve permanentky na 10 vstupov a výhercovia k tomu dostanú aj malú soľnú lampu.

Viac sa dozviete onedlho na fb profile našej stránky.

Adresa:
Sedliacka 32 (časť Tomašová)
979 01 Rimavská Sobota
Mobil: 0911 444 084, 0911 444 444

Viac informácií na www.solnajaskynars.sk

Zdroj: PR-článok