V Pneu-RA-MI kúpite jazdené i nové pneumatiky. Otvorení sú v R. Sobote i Ožďanoch

Rodinná firma Matejovcov sa s pneuservisom zaoberá už približne 27 rokov. Začínali v obci Ožďany

V rimavskosobotskom pneuservise Pneu RA-MI kúpite nové i jazdené zimné či letné pneumatiky s diskami. Nájdete ho na Čerenčianskej ulici v areáli za Euromotelom pri Košickej ceste. Svojou ponukou tu vychádzajú v ústrety vodičom, ktorí majú na svojom aute už veľmi zodratý a tvrdý zimný dezén, nemajú na nové ale chcú mať kvalitnejšie, novšie a bezpečnejšie pneumatiky. Využiť tak môžu kúpu jazdených pneumatík, ktoré sú na predaj v zlomkových cenách. Majitelia rodinnej firmy Michal a Radovan Matejovci tu pôsobia viac ako šesť rokov.

„Do Rimavskej Soboty sme prišli z obce Ožďany, kde máme kamennú prevádzku. Otvorením pneuservisu sme vyšli v ústrety zákazníkom, aby to mali bližšie. V týchto priestoroch sídlime od roku 2017. Predtým sme boli v prenajatých priestoroch, tiež v tomto areáli,“ priblížil Radovan Matej s tým, že sa snažia k zákazníkom pristupovať ľudsky a ústretovo. „Chceme vyhovieť každému v rámci možností a snažíme sa zákazníkov vybaviť čo najskôr, lebo vieme, že čas je v dnešnej dobe drahý,“ dodal. Ako bratia sa venujú autám od detstva.

V ponuke majú viacero rozmerov pneumatík, nových i jazdených. Bratia Matejovci avizujú, že zabezpečujú všetky služby spojené s pneumatikami, ako lepenie defektov, vyvažovanie i sezónne prezúvanie kolies pre osobné i nákladné autá. Cena prezutia auta je od 15 eur. V pneuservise upozorňujú, že rokmi zimná zmes stráca potrebnú priľnavosť na cestu a stáva sa tak menej bezpečnou. Zastávajú preto názor, že čím menej rokov má pneumatika, tým má lepšie vlastnosti. Apelujú tak hlavne na príležitostných či menej zodpovedných vodičov, ktorí majú kolesá staršie ako desať rokov alebo ich v zimnom období neprezúvajú vôbec, aby zvážili možné následky. Tie môžu nastať v prípade kolízie a poistnom plnení, kedy poisťovňa skúma obutie i stav pneumatík.

„Koľko áut k nám do Pneu RA-Mi príde, toľko prezujeme. V sezóne v pneuservise zostávame aj dlhšie, ak treba,“ hovorí Radovan Matej

Otváracie hodiny pneuservisu sú v pracovné dni od 8.00 hod do 16.00 hod. a v sobotu od 8.00 do 12.00 hod. „V sezóne sme tu však dlhšie a vybavujeme aj objednaných vodičov na prezúvanie kolies. Koľko áut príde, toľko prezujeme,“ povedal Matej a dodal, že ak vodiči potrebujú nutne pomôcť aj mimo otváracích hodín, tak nech kontaktujú ich telefónne čísla 0902629318 alebo 0948567418.

Pneuservis RA-MI nájdete na Čerenčianskej ulici v areáli medzi bazárom áut a Euromotelom pri Košickej ceste.

Pneuservis Pneu-RA-MI je rodinná firma a týmito službami sa zaoberajú od roku 1996. Kamennú prevádzku nájdete aj v obci Ožďany pri kostole.

Adresa:
Pneu-RA-MI, Čerenčianska ulica 2015
(areál za Euromotelom – prvé garáže po ľavej strane)
Viac informácií na tel. čísle 0902629318 alebo 0948567418.

Zdroj: PR-článok, Pneu RA-MI