Montované rodinné domy už aj v R. Sobote. Rýchlejšie, lacnejšie a z ekologicky čistých surovín

Stavina spol s r o

Jednoduchý „LEGO“ systém bez odpadu, s úsporou materiálu a rýchlosťou výstavby. Aj takto by sa dala charakterizovať špecifikácia Three systému, ktorý popri ekológii a úspore energií dáva do popredia ekonomický aspekt samotnej výstavby.
Nový jedinečný systém výstavby ponúka zdravé bývanie, zväčšenie vnútornej plochy a kvalitu certifikovaných materiálov. Ak by ste sa rozhodli pre tento spôsob výstavby, v Rimavskej Sobote a okolí vám ho najnovšie zrealizuje spoločnosť Stavina z Jesenského. „Sme výhradným distribútorom montovaných domov Meissen, ale taktiež ponúkame výstavbu murovaných rodinných domov,“ priblížil šéf spoločnosti Zdenek Šťavina. Ako zdôraznil, sú firmou s desaťročnou praxou na trhu a ponúkajú komplexné služby na stavbu domu od prvotného zámeru po kolaudáciu. V ponuke je vyše 400 projektov od jednoduchých stavieb až po poschodový dom.

Stavina spol s r o
Porovnanie parametrov Three systému s inými, bežne používanými konštrukčnými systémami

Pracujú s dodanými ľahko recyklovateľnými materiálmi, ktoré nezaťažujú životné prostredie a spĺňajú pritom potrebné normy. „Toto je veľmi dobrá vec a menší rodinný dom sa dá aj so strechou postaviť aj za 14 dní. Steny majú len okolo 10 centimetrov, výstavba je bez mokrých procesov a bez technologických prestávok,“ priblížil výhody takéhoto certifikovaného konštrukčného systému výstavby. Ten vedia zabezpečiť v podobe stavby holodomu aj stavby domu na kľúč.

Na povrchu stien je MGO doska, ktorá je absolútne nehorľavá a odolná voči teplotám do 800°C. Popritom je odolná voči vode, ako aj mrazuvzdorná a úderovzdorná. Má potrebné zvukovo izolačné vlastnosti, je pevná, pružná, ekologická a zdravotne nezávadná. Konštrukčný základ tvoria steny, ktoré kombinujú vrstvené dyhové drevo, PUR/PIR stenové panely od nemeckej spoločnosti Linzmeier a horčíkové dosky. Podľa výrobcu pomocou THREE systému môžete postaviť svoj dom tak, aby splnil všetky požadované vlastnosti pre štandard pasívneho, či dokonca nulového domu s minimálnou tepelnou stratou v zime a maximálnou ochranou pred horúčavami v lete.

V spoločnosti Stavina robia zároveň všetky murárske a stavebné práce. Predajňu majú v Rimavkej Sobote, kde nájdete ponuku okien a bezpečnostných dverí. Ako avizujú, v súčasnosti s rýchlo rastúcimi cenami stavebného materiálu je dôležité urobiť rozhodnutie čím skôr. „Tým je priaznivejšia cena, ktorá rastie každý mesiac. Aj tu vidíme výhodu rýchlejšej výstavby rodinného domu,“ dodáva Zdenek Šťavina.

Adresa: Francisciho 1 (vchod oproti Domu textilu), Rimavská Sobota
Email: messeindomyrs@gmail.com
Kontakt: 0915 583 306
Viac informácií získate aj na fb profile: Stavina spol s r o

Zdroj: PR-článok, Stavina spol s r o