V najväčšom kvetinárstve v R. Sobote kúpite čerstvé vianočné stromčeky aj v črepníku za bezkonkurenčnú cenu

V Kvetinárstve Tália – Vence & Ikebany na Železničnej ulici pod Šibeničným vrchom už majú na predaj živé vinanočné stromčeky. Novinkou sú aj stromčeky zasadené v črepníku i umelé stromčeky, ktoré sú na nerozoznanie. S ich výberom vám radi poradia predavači, medzi ktorými je aj Ivanka.

Vianočné stromčeky sú už v predaji. V najväčšom kvetinárstve v R. Sobote ich kúpite čerstvé a za bezkonkurenčnú cenu. Tá pritom zostáva rovnaká, ako bola minulý rok, v rovnakej kvalite a od rovnakého dodávateľa. Majiteľ Kvetinárstva Tália – Vence & Ikebany na Železničnej ulici pod Šibeničným vrchom (bývalé priestory diskotéky Montego) aj tento rok stavil na kvalitu minuloročných stromčekov, kaukazkých jedličiek či smrekov.

„Ľudia boli s našimi stromčekmi veľmi spokojní. Vydržali im veľmi dlho a priniesli krásnu vôňu a atmosféru do mnohých rodín. Niekoľkokrát sme ich zásoby aj dopĺňali, aby sme uspokojili zákazníkov, ktorí chceli nakupovať aj v priebehu decembra,“ hovorí majiteľ Matej Lajgút. Odporúča však, zaobstarať si vianočný stromček v predstihu, mimo predvianočnej hektiky. Do Vianoc zostávajú už len necelé tri týždne. „Keď má zákazník miesto, kam stromček uskladniť, tak nie je na čo čakať. V prípade potreby našim klientom vieme po kúpe stromčeka pomôcť a na pár dní ho u nás uschovať,“ dodáva Matej Lajgút.

125 – 150 cm – 16,99€
151 – 175 cm – 19,99€
176 – 200 cm – 22,99€
201 – 250 cm – 31,99€

Kaukazská jedlička „KVSK“ (ten istý dodávateľ, ako pred rokom)

Tohtoročnou novinkou sú stromčeky, ktoré sú zasadené v črepníkoch. „Okrem pôvodného dodávateľa máme aj nového, ktorý nám zabezpečí stromčeky v črepníkoch. Mali sme vlani od zákazníkov takúto požiadavku, tak sme im teraz vyšli v ústrety,“ hovorí a dodáva, že takto stromček nemusia vyhodiť po sviatkoch, ale pri správnej starostlivosti vydrží aj dlhšie obdobie. Treba však dbať, aby po skončení Vianoc nebol hneď vyložený do mrazivého počasia, ale radšej len do garáže. Inak je to pre neho veľký šok a vtedy väčšinou zvyknú vyschnúť.

Cena tohtoročných jedličiek sa pohybuje v nezmenenej cene od 16,99 vo výške 150 až 170 centimetrov. Vo výnimočných prípadoch vedia zaobstarať aj trojmetrový stromček. Stromčeky novým majiteľom zafrézujú podľa potreby, aby s nimi už doma nemali starosť pri osadení do stojana. „Na predaj budú aj stojany, stačí tak prísť do nášho Kvetinárstva Tália – Vence & Ikebany a o zákazníka sa radi postaráme.“

Smrek 160 – 170 cm – 25,99€
Jedlička 140 cm – 30,99€
Jedlička 160 cm – 34,99€

Kaukazská jedlička v črepníku „ZBY“ (nový dodávateľ)

V Kvetinárstve Tália – Vence & Ikebany na Železničnej ulici si už v týchto dňoch viete vybrať z pestrej ponuky vianočných výzdob, ikebán a sortimentu umelých kvetov a ozdôb. Niektoré stromčeky medzi umelými sú už takmer na nerozoznanie od živých. „V ponuke máme aj 3D a aj full 3D dizajny stromčekov. V porovnaní s internetom sú naše ceny vo väčšine prípadov stále lepšie.“

Zároveň majiteľ dodáva, že sú veľkoobchodom a majú v ponuke ikebany, vence, vianočné ozdoby, kužele, kytice pre ďalších obchodníkov za lepšiu cenu. „Dozdobia si ich malé kvetinárstva a predávajú ďalej,“ podotkol. V predajni na Železničnej ulici majú podľa Lajgúta bohaté vianočné dekorácie aj na čas adventu. Spríjemnia a zútulnia každú domácnosť či spoločenské priestory, hoci len malým venčekom na dverách.

Na predaj idú počas roka najviac pohrebné vence, ktorých majú priamo na predajni vyše 300 druhov. „Myslím si, že je tu stále najväčší výber smútočných vencov v okolí, teda nielen v meste Rimavská Sobota,“ povedal. Tento rok začali s rozširovaním priestorov a do konca roka ich plánujú dať pod strechu.

V prípade záujmu si tovar môžete objednať na telefónnom čísle 0911 525 829. Viac o ponuke Kvetinárstvo Tália – Vence & Ikebany nájdete na sociálnej sieti facebook alebo aj na internetovej stránke venceikebany.sk

ADRESA
Kvetinárstvo Tália – Vence & Ikebany
Železničiarska 5628/2A
907 01 Rimavská Sobota

Otváracie hodiny : Pondelok až piatok od 8.00 do 18.00 hod. V sobotu od 8.00 do 12.00 hod.

Zdroj: PR-článok, Kvetinárstvo Tália – Vence & Ikebany