Adrenalino predstavuje netradičný tábor plný akčnej zábavy, nových skúseností a nezabudnuteľných zážitkov

Behanie po lese, stavanie bunkrov či spolupodieľanie sa na príprave jedál, toto všetko a ešte omnoho viac môžu vaše deti zažiť v už rozbehnutom letnom tábore Adrenalino. Celý tábor sa odohráva vo farmárskom prostredí v okolí Horných Zahorian a priľahlom okolí . V ponuke sú dva typy letného tábora: denný a nočný. Stále sú ešte v ponuke voľné miesta na augustové termíny. Ak rozmýšľate nad tým, kam umiestniť vaše deti, skúste zvážiť túto možnosť. 

Do denného tábora môžete prihlásiť deti od piatich rokov, ten prebieha od pondelka do piatku. Nočný tábor navštevujú deti od šiestich rokov a trvá od pondelka do nedele. Jeho súčasťou je aj prespávanie v ňom. Pre deti je v obidvoch prípadoch zabezpečená doprava autobusom z Rimavskej Soboty. Rodičia prinesú svoje deti na autobusovú stanicu v Rimavskej Sobote a tam už na nich čaká odvoz. 

Program, ktorý tábor Adrenalino ponúka, je naozaj bohatý. Deti žijú po celý čas v spojení s prírodou – bez internetu i mobilov, ktoré sú v tábore zakázané. Vytvárajú si spomienky, ktoré len tak niekde nezažijú. Najväčší úspech zožala zvernica s danielmi. Tú nie je možné vidieť hocikde. Ladislav Házik, organizátor tábora, tam deti vozí na špeciálnom vozidle, ktoré u tých najmenších zožalo úspech hneď od začiatku. Ďalšími zaujímavými akciami sú stavanie bunkrov v prírode, tvorivé dielne, kde sa zapája najmä prírodný materiál. Deti si môžu skúsiť chytanie rýb na jazere. Zahrať sa môžu aj na záhradníkov, ktorí sa starajú o rôzne byliny, presádzajú ich, či sadia nové stromčeky. Dennodenne sú v spojení s rôznymi zvieratami. Spoločne sa starajú o kačky, husi, sliepky, ovečky a koňa, na ktorom sa môžu deti povoziť. Strava je pre ne zabezpečená priamo od Ladislava Házika. Ten má v prevádzke poľnú kuchyňu. Deti sa podieľajú na príprave raňajok, obedov i večerí. Celý tábor je postavený na ich vzájomnej spolupráci. 

Deti z tábora odchádzajú spokojné, s novou načerpanou energiou a množstvom skúseností, ktoré môžu v živote ďalej využiť. Rodičia majú možnosť prihlásiť svoje ratolesti na tento tábor prostredníctvom facebookovej stránky Adrenalino – Rytierov Dvor, kde nájdu potrebné kontakty, ale aj množstvo príspevkov, ako tábor prebieha. Telefonický kontakt odporúčame po 17.00 h. Organizátori tábora sa tešia na vás.

Zdroj: PR článok, Ladislav Házik, foto: FB Adrenalino- Rytierov Dvor