S laminátovými podlahami nemáte takmer žiadne limity. Široký výber kvalitných podláh nájdete v Galérii parkiet

Podlaha môže premeniť každú miestnosť po funkčnej i estetickej stránke. Jej správna voľba dokonale doplní váš domov. Dostupnosť veľkej škály štýlov a vzorov laminátových podláh zabezpečuje vytvorenie kreatívneho prostredia v každej miestnosti. Od klasického dreveného vzhľadu, vrátane reinterpretácie populárneho dubového štýlu, cez netradičné kamenné vzory až k mnoho farebným a tvarovým štýlom. S laminátovými podlahami nemáte v tomto prakticky žiadne limity. Inšpirovať sa môžete v Galérii parkiet v rimavskosobotskom Stavebnom centre Ádám, ktoré vám ponúka najobľúbenejšie farby v skutočne férových cenách.

V aktuálnej ponuke sú prémiové laminátové podlahy v širokých aj úzkych formátoch. Plávajúca podlaha Arteo je vďaka nízkemu tepelnému odporu vhodná na podlahové kúrenie. Jej vysoká odolnosť pri hrúbke 8 aj 10 mm vám zaručí nadštandard a krásne prevedenie povrchu je na nerozoznanie od drevenej podlahy. Vďaka inovatívnemu systému spájania panelov sa nemusíte obávať žiadneho rozliatia vody. Majú 48 – hodinovú odolnosť. Každý produkt je vytvorený s dôrazom na najmenší detail.

Ceramin je nová generácia minerálnych kompozitných podláh v ponuke Galérii parkiet. Je to nový a progresívny typ podláh, vytvorených na báze patentovanej dosky nemeckej výroby. Minerálne kompozitné podlahy majú lepšie ekologické či zdravotné vlastnosti. Sú na 100 % recyklovateľné, neobsahujú PVC ani žiadne škodlivé látky, viac ako 50% objemu tvorí prírodný vápenec a zvyšnú časť zdravotne vyhovujúci a v lekárstve či potravinárstve používaný polypropylén. Medzi ďalšie benefity patrí ich tepelná a rozmerová stabilita, sú vhodné na využitie podlahového vykurovania. Sú tenké, ale extrémne odolné, pevné a stabilné.

Laminátové podlahy Classen spájajú v sebe prírodný vzhľad a vysokú odolnosť. Široký výber ponúkaných dekorov, rozdielne povrchy a najvyššia kvalita umožňuje vytvoriť interiér presne podľa vašich predstáv. Dodajú interiéru príjemný vzhľad s jedinečným charakterom. Tieto podlahy sú na báze vysoko kvalitného dreva, ktoré pochádza z udržiavaných lesov , a preto sú zdravotne vyhovujúce. Laminátové podlahy zodpovedajú všetkým platným normám. Laminátová podlaha Classen je jednou z najobľúbenejších na trhu medzi zákazníkmi v celosvetovom meradle.

Stavebné centrum Ádám nájdete na Šibeničnom vrchu č. 1 v Rimavskej Sobote, neďaleko autobusovej či železničnej stanice.

Kúpeľňové štúdio:

Otváracie hodiny: Po – Pia: 8.00 – 17.00, So: 8.00 – 12.00

Kontakt: mobil: 0902 960 411, 0902 960 414

Galéria parkiet:

Otváracie hodiny: Po – Pia: 8.00 – 17.00, So: 8.00 – 12.00

Kontakt: mobil: 0902 960 407

Stavebniny Ádám:

Otváracie hodiny: Po – Pia: 7.00 – 17.00, So: 7.00 – 12.00

Kontakt : predajňa: 047/58 12 100
mobil: 0902 960 401