Najväčší zamestnávateľ v okrese R. Sobota hľadá takmer 300 nových pracovníkov. Nové výrobné linky zjednodušia prácu

Najväčší zamestnávateľ v okrese Rimavská Sobote, kórejská spoločnosť Yura Eltec Corporation Slovakia, hľadá nových, manuálne zručných zamestnancov. Ide o montáž káblových zväzkov na nových výrobných linkách. Už v auguste môže k nim nastúpiť okolo šesťdesiat nových pracovníkov na prevádzku Rimavská Sobota a okolo dvadsať nových pracovníkov na prevádzku Hnúšťa. Ide o hlavný pracovný pomer. Informáciu potvrdil HR&GA Team Leader Jaroslav Miniar. Spoločnosť prichádza s novými linkami, práca bude o niečo jednoduchšia, než bola doterajšia výroba. Celkovo by tento rok mali prijať takmer 300 pracovníkov na prevádzku Rimavská Sobota.

„Šikovní pracovníci sú vždy vítaní. O túto novú prácu sa môžu uchádzať aj tí záujemcovia, ktorí v minulosti neuspeli. Vyberieme si aj z nich a dali by sme im opätovnú šancu, pričom možnosť majú aj ZŤP uchádzači, ktorým zdravotný stav umožňuje prácu v stoji vo výrobe,“ avizuje Miniar a dodáva, že majú vyrábať nové modely a práca má byť o niečo jednoduchšia, než doteraz. Ak hľadáte prácu, prinášame bližšie informácie.

Miesto výkonu práce je buď Rimavská Sobota, alebo Hnúšťa v závislosti od miesta prijatia záujemcu do pracovného pomeru. Požaduje sa zodpovedný prístup k práci, farbocit, pracovitosť, znalosť slovenského jazyka. V spoločnosti je trojzmenný pracovný režim. Záujemcovia môžu vyplniť dotazník na vrátnici v sídle spoločnosti na Dobšinského ulici v Rimavskej Sobote a na Hlavnej ulici v Hnúšti. Na základe nich bude zamestnávateľ pozývať  vybraných záujemcov na osobný pohovor. Medzi benefitmi, ktoré spoločnosť ponúka sú rôzne finančné bonusy, istota a stabilita práce, nenáročnosť práce a v súčasnosti spoločnosť pracuje na zavedení benefitnej karty pre zamestnancov do vybraných spoločností po celom Slovensku. Základná mzda je 4,30 eur/hod. 

Zdroj: PR článok, Yura Eltec Corporation Slovakia