Na návštevníkov poltárskeho kúpaliska čakajú nižšie ceny

Mestské kúpalisko v Poltári otvorilo pred týždňom svoje brány. V novej letnej sezóne na jej návštevníkov čakajú nižšie ceny. Tie schválili včera na svojom zasadnutí poslanci mestského zastupiteľstva. Tohtoročná letná sezóna tak návštevníkov Mestského kúpaliska v Poltári vyjde lacnejšie. V porovnaní s minulým rokom sa ceny zmenili smerom nadol. Deti do pätnásť rokov zaplatia po novom 2,50 eur namiesto troch eur, rovnako tak dôchodcovia. Dospelá osoba zaplatí 5 eur. „V prípade občana s trvalým pobytom v meste Poltár alebo niektorej jeho prímestskej časti, bude vstup stáť o 1 euro menej,“ informoval primátor mesta Peter Sitor. Ako uviedol, chcel vyjsť v ústrety domácim občanom, aby nemuseli za lepšou ponukou s rodinami chodiť ďaleko.

Po 15.00 hod. vstupné pre dospelú osobu ostáva 3 eurá, ale tak isto pre občanov z Poltára alebo niektorej jeho prímestskej časti to bude o 50 centov menej (čiže 2,50 eur). Parkovné pri kúpalisku sa tiež znižuje, a to z troch na dve eurá a ruší sa ranné plávanie.

Kúpalisko bude v prípade pekného počasia otvorené denne od 9.00 hod. – do 19.00 hod. Lístky si môžete zakúpiť v pokladni. Priaznivci športu si okrem plávania môžu zahrať v areáli kúpaliska volejbal či s deťmi „živé človeče“. Súčasťou kúpaliska sú samozrejme toalety, šatne a bufety, kde sa môžete občerstviť.

„Mestské kúpalisko v Poltári sa môže pochváliť dvomi bazénmi a čistou vodou vhodnou na osvieženie počas tých najteplejších letných dní,“ doplnil na záver primátor a pozval všetkých na kúpalisko do Poltára.

V prípade nepriaznivého počasia je kúpalisko z bezpečnostných dôvodov zatvorené, viac informácií občanom poskytnú na telefónnom čísle: 0919 454 999 alebo 0907 721 240. Podrobný cenník a viac informácií nájdu návštevníci kúpaliska na stránke mesta www.poltar.sk

Zdroj: tlačová správa (mesto Poltár)