Minimálny záujem o riaditeľské posty v R. Sobote a Tisovci

O riaditeľský post na najväčšej ZŠ v Rimavskej Sobote je minimálny záujem. Rovnako to platí aj o ZŠ Dr. V. Clementisa v Tisovci. Súčasné riaditeľky nemajú vyzývateľov.

Vo výberovom konaní na pozíciu riaditeľa ZŠ P. K. Hostinského na Družstevnej ulici prejavila záujem len jedna uchádzačka. Anita Antalová je vo funkcii 10 rokov, teda dve funkčné obdobia. Ako pre vobraze.sk uviedla Karina Kochanová, vedúca odboru školstva na mestskom úrade, obálky otvorili včera. O funkciu šéfky školy sa uchádza len Anita Antalová.

Podobne ako v R. Sobote sa do výberového konania na ZŠ Dr. V. Clementisa v Tisovci prihlásila len jedna uchádzačka. Je ňou Katarína Dominiková, čo nám potvrdil prednosta Mestského úradu v Tisovci Tibor Tokár. Podľa jeho slov kritériá splnila. Katarína Dominiková je riaditeľkou prvé funkčné obdobie.

Hľadajú učiteľa matematiky

V R. Sobote na ZŠ P. K. Hostinského v súčasnosti hľadajú aj učiteľa matematiky. Podľa výberového konania, ktoré zverejnila samospráva na oficiálnej stránke mesta, ide o voľné pracovné miesto s nástupom 25. augusta. Ide o učiteľa s aprobáciou matematika v kombinácii s iným predmetom na celý úväzok.

Zdroj: vobraze.sk