Soboťanka sa stala hovorkyňou Lučenca

Michaela Baboľová z Rimavskej Soboty sa stala hovorkyňou lučeneckej samosprávy. Na tomto poste pôsobí od 1.marca. „Prevzala kompletnú agendu hovorkyne mesta Lučenec, je jeho zamestnankyňou,“ povedal pre vobraze.sk Andrej Barančok, ktorý mal doteraz na starosti túto funkciu. V súčasnosti je viceprimátorom v Brezne, odkiaľ pochádza. Ako spomenul, Michaela Baboľová po ňom preberá jeho prácu, ktorá sa týka PR agendy či tlačových správ samosprávy v Lučenci.

„Rozhodnutie zmeniť prostredie sa kreovalo postupne. Dospela som až k záveru, že sa profesionálne chcem posunúť trochu iným smerom. Som však nesmierne vďačná za všetky príležitosti a skúsenosti, ktoré som nadobudla v regionálnych médiách. Verím, že ich využijem aj na novej pozícii, “ uviedla pre vobraze.sk Michaela Baboľová.

Nová hovorkyňa mesta Lučenec je rodáčkou z Rimavskej Soboty a absolventkou Univerzity Komenského v Bratislave, kde vyštudovala žurnalistiku. V Rimavskej Sobote študovala na Gymnáziu Ivana Kraska a pár rokov pracovala v regionálnych médiách. Pôsobila v televíznom i internetovom prostredí.

Zdroj: vobraze.sk, foto: Lučenec.sk