Najviac hraným filmom bude Evitovka – V lete ti poviem, ako sa mám. Pozor súťaž

V lete ti poviem, ako sa mám Evita

Vo februári najviac hraným filmom v kine Orbis v Rimavskej Sobote bude slovenská Evitovka – V lete ti poviem, ako sa mám. Ako pre vobraze.sk avizuje Eva Zibríková, dlhoročná šéfka kina, premiéra filmu bude vo štvrtok 17. februára. Rimavskosobotské kino potom čaká viacero dní, kedy si filmoví diváci môžu prísť na svoje, až do 21. februára. Ak by ste náhodou nestihli, v kine ho budú premietať aj 24. a 25. februára, ako náhradný film namiesto dobrodružnej komédie Krotitelia duchov. „Nech majú ľudia viac premietacích dní tohto lákavého filmu,“ dodala Zibríková.

Romantická komédia od Evity mapuje životy partie štyridsiatnikov, ktorí sa kamarátia od detstva a dodnes sa stretávajú už spolu so svojimi rodinami. Po rokoch sa ale začínajú objavovať tajomstvá, ktoré ich životy navždy zmenia.

V súvislosti s blížiacím sa Valentínom v spolupráci s kinom prinášame súťaž o dva lístky na film – V lete ti poviem, ako sa mám. Viac informácií nájdete na fb linke súťaže.

Kino Orbis bolo po pandemickej prestávke opäť otvorené v polovici januára. Ľudia ho môžu navštevovať v režime OP, podľa aktuálnych pandemických nariadení. „Som rada, že ľudia nezanevreli na naše kino a chodia na predstavenia,“ povedala a dodala, že zatiaľ viac ľudí prilákala rozprávočka Spievaj 2 a od dnešného dňa by to mal byť Vreskot. „Chodí približne niekoľko desiatok divákov,“ dodala.

Zdroj: vobraze.sk