Doplnené: Pri Ružovej osade prišiel o život vodič z R. Soboty

Dopravná nehoda na ceste medzi Rimavskou Sobotou a Lučencom má tragické následky. Pri zrážke kamiónu a osobného auta Renault Clio zomrel vodič osobného auta. Zraneniam podľahol na mieste.

Podľa policajných informácií ide o vodiča z Rimavskej Soboty. Ako pre vobraze.sk uviedla banskobystrická policajná hovorkyňa Petra Kováčiková, podľa doteraz zistených informácií z miesta nehody mal vodič z doposiaľ neznámych príčin prejsť do protismeru. „Došlo k čelnej zrážke s nákladným vozidlom,“ povedala a dodala, že na miesto nehody boli prizvaní aj znalci z odboru zdravotníctva a tiež odboru cestnej dopravy, nehoda je v štádiu vyšetrovania. Stala sa dnes popoludní pri Ružovej osade.

Doplnené 13.augusta

Podľa policajných informácií o život pri nehode prišiel 67-ročný vodič Renaultu Clio z R. Soboty. Ako ďalej uviedla banskobystrická policajná hovorkyňa Maria Faltaniová u 29-ročného vodiča kamiónu z Rumunska alkohol pri dychovej skúške nezistili. U nebohého bude prípadné požitie zisťované pri pitve. Polícia začala trestné stíhanie pre prečin usmrtenie. Okolností nehody, pri ktorej prešiel vodič osobného auta do protismeru, vyšetrujú.

Zdroj: vobraze.sk