Za služby na Kurinci si priplatíme

Prinášame cenník poskytovaných služieb do Rekreačnej oblasti Zelená voda – Kurinec Rimavská Sobota. Celodenný vstup pre jednu osobu do bazénového komplexu bude 6 eur (vlani bolo 5 eur), po 15-tej hodine 2 eurá. Deti do troch rokov majú vstup zdarma. U detí od 3 do 15 rokov, študentov, dôchodcov nad 62 rokov a ZŤP sa výška celodenného vstupného nemení. Ostáva 3 eurá.

Cenník na najbližšiu sezónu schválila mestská rada (Aktualizované 23.18 hod.: Ide o návrh, ktorý ešte definitívne neschválila mestská rada. Za nepresnosť sa ospravedlňujeme. Téme sa budeme venovať). Na Kurinci si v rámci poskytovaných služieb môžete zapožičať lehátko, čln, vodný bicykel, paddleboard, skrinku či zahrať si stolný tenis. 

Posledné roky oddych ľudia hľadali najmä v stanovom tábore, kde prišlo v minulom roku asi najviac ľudí s karavanmi. Kvôli prerozdeleniu vstupu ľudí do areálu tak Technické služby mesta Rimavská Sobota zriadili osobitný vchod od tenisových kurtov, rozšírili plochu vhodnú na kemping a pribudli aj nové miesta na napojenie sa na energiu. Minulý rok pri bazénoch zprevádzkovali tobogan.

Ceny tento rok ale porastú. Kým vlani bol poplatok za stan 5 eur, tento rok to bude 8 eur. Poplatok za osobu sa nemení, ostal na 6 eurách. Dieťa do 6 rokov má vstup zdarma. Ostatné poplatky porástli najmenej o jedno euro. 

Pozrite si aj najnovšiu fotogalériu z Kurinca, kedy na kúpalisku pribudli palmy, bol obnovený plavecký bazén ako aj ostatné novinky.

Doplnené 24.5 o 7:45 hod.
Podľa slov riaditeľa Technických služieb mesta Tibora Barta ide o oficiálny cenník.
„Robili sme to my, ako TSM a mestský úrad. S primátorom sme ho tento rok nedali do mestskej rady,“ poznamenal Barto.

Zdroj: TSM, vobraze.sk