Kouč Bari dovolenkuje. Vedením rimavskosobotského mužstva bol poverený Petrán

Peter Petrán

Séria šiestich zápasov MŠK Rimavská Sobota bez víťazstva nezostala bez odozvy. Na dnešný duel 25. kola tretej ligy Východ v Námestove cestovali Soboťania bez kouča Eugena Bariho. Mužstvo v ňom nastúpilo pod vedením štyridsaťtriročného Petra Petrána, ktorý nastúpil v základnej zostave s kapitánskou páskou. Petrán je v MŠK zároveň kormidelníkom prvoligového celku U14. Rimavskosobotský mančaft získal v ôsmich jarných dueloch päť bodov a po 24. kole figuroval s 35 bodmi (desať víťazstiev, päť remíz a sedem prehier) na šiestej priečke.

„Tréner Eugen Bari dostal dovolenku na obdobie dvoch týždňov, týka sa to zápasov v Námestove a doma so Stropkovom. Je to reakcia na nepriaznivé výsledky nášho mužstva v jarnej časti. Odvolaný z funkcie kouča tímu však Eugen Bari nebol. Uvidíme podľa výsledkov v týchto stretnutiach, či je na vine tréner, alebo hráči. Vedením mužstva bol poverený jeho asistent Peter Petrán, pod vedením ktorého sa hráči pripravovali na zápas v Námestove. Ešte pred ním som oslovil iného trénera z nášho klubu,“ uviedol pre vobraze.sk konateľ MŠK R. Sobota Ondrej Václavik.

Rimavskosobotské mužstvo sa nachádzalo v tabuľke po jesennej časti na druhej priečke. Do odvetnej časti vstupovali Gemerčania s postupovým ambíciami. Postupne však klesli na šieste miesto. V jarnej časti doteraz raz vyhrali, dvakrát remizovali a päťkrát prehrali. Strata Soboťanov na prvé miesto narástla na šesť bodov.

kouč Eugen Bari (vpravo)

Zdroj: vobraze.sk, foto: archív FB MŠK R. Sobota