Závesy od firmy Markízy skrášlia, zatemnia, zútulnia, usporia, pohladia vašu dušu aj oko

riaditeľka spoločnosti Markízy, s.r.o z Rimavskej Soboty Zuzana Zagyiová
Navštívte ich vzorkovú predajňu a získajte pevnú nákupnú tašku ako darček.

Vhodne zvolenými závesmi nielen dizajnovo dotvoríte priestor, ale viete ho aj zútulniť, rozdeliť, znížiť tepelné straty, akusticky vylepšiť. Dosiahnuť v miestnosti primerané množstvo svetla či tepla.  Ak to má byť čo najlepšie, potrebujete vedieť, koľko látky, aký vhodný materiál, v akých rozmeroch, s akým riasením či uchytením. S týmito otázkami sa môžete obrátiť na rimavskosobotskú spoločnosť Markízy, s.r.o., dlhoročného výrobcu najstabilnejšieho, kvalitného tienenia. Svoju ponuku rozširujú o šitie dekoračných a úžitkových závesov a záclon. 

V ponuke majú široký výber farieb, vzorov, materiálov príjemných na dotyk. „ Látky majú rôzne vlastnosti, môžu byť antibakteriálne, s antireflexnou vrstvou, z recyklovateľných materiálov, s certifikátom nehorľavosti, látky, ktoré Vám eliminujú ozveny v priestore, priehľadné, svetlo priepustné a k dispozícii sú aj úplne zatemňujúce tkaniny, takzvané blackout-ové,“ hovorí riaditeľka firmy Zuzana Zagyiová. Ďalej poznamenala, že je veľmi veľa vecí na ktoré treba myslieť pri výbere tkaniny vhodnej na vnútorné, a vonkajšie použitie.

„Ponúkame komplet službu od návrhu, zamerania, výrobu aj montáž,“ avizuje riaditeľka. Na vzorkách si zákazník môže pozrieť kvalitu, odtiene látky, viaceré druhy riasenia, takzvané cigaretkové, vlnité,pomer 1:2, 1:1,5, najnovšie trendy riasenia Wave systémom. Závesy či záclony ušijú šikovné ruky skúsených krajčírok z Rimavskej Soboty. „Mám veľmi šikovné kolegyne, ktoré majú vzťah k precíznej a kreatívnej práci,“ dodáva.    

„Máme za sebou školenia, veľa hodín zaúčania. Ani sme nemysleli, že je toľko maličkostí, na ktoré treba dbať, aby bol výsledok požadovaný,“ zdôraznila.  Pri zameraní počítajú s nerovnosťami v bytových domoch, aby nevznikali škáry. Málokedy totiž sedí strop s podlahou – jedna strana je vyššia ako druhá.

V prípade akýchkoľvek otázok vás odborný a ľudský prístup tejto firmy príjemne prekvapí. Predstavia vám možnosti, nápady a optimálnu realizáciu. „Vybrať si môžete z veľkého množstva látok. Prezentáciu, návrh a vyhotovenie vyriešime my,“ povedala Zagyiová.

Rimavskosobotská spoločnosť Markízy je na trhu od roku 1995. Zaoberá sa tieniacou technikou, ktorá patrí medzi najstabilnejšie. Tienenie vyrábajú pre terasy, altánky, balkóny či okná. Zamestnanci firmy majú bohaté skúsenosti a množstvo zákaziek – ročne počítajú na stovky. Tienenie od firmy Markízy by ste už našli v Maďarsku, Nemecku, Chorvátsku i vo Viedni , na slovenskej “pôde” napríklad pri viacerých obchodných a rekreačných centrách ako aj pri rodinných domoch mnohých známych hercov, politikov a športovcov.

Vzorkovú predajňu nájdete na Košickej ceste 3730 v Rimavskej Sobote – časť Tormáš

Otváracia doba 7.30 – 16.00 v prípade záujmu mimo bežnej prevádzky nás kontaktujte, ochotne vás obslúžime aj mimo prevádzkových časov na telefónnom čísle 0903 531 294.

viac sa dozviete aj na https://www.markizy.sk/

Zdroj: PR-Správa