Z wellnessu v Teriakovciach oznámili termín otvorenia

Novopostavený wellness vo Veľkých Teriakovciach, na Salaši pod Maginhradom, otvoria už tento týždeň. Ako pre vobraze.sk uviedol jeden z vlastníkov, Patrik Keľo, prvých návštevníkov budú môcť oficiálne vpustiť vo štvrtok 15. júla od 10tej hodiny. „Pracujeme ešte na rezervačnom systéme, zatiaľ sa bude dať objednať cez telefón na čísle 0910 71 71 72,“ priblížil Keľo, podľa ktorého však idú veci podľa plánu. Zároveň dodáva, že v zariadení vytvoria sedem pracovných miest. „Ešte jedno pracovné miesto máme voľné,“ poznamenal.

Podľa cenníka bude k dispozícii dvoj a trojhodinový vstup k bazénom a k tomu aj možnosť návštevy saunového sveta s piatimi saunami a ochladzovacím bazénikom. V ponuke je v rámci bazénovej časti neplavecký bazén, tri vodné atrakcie, masážne lavice, podhladinové masážne trysky či vodný chrlič. Súčasťou je aj detský bazén s atrakciami, ako šmýkačka, zvieratko ovečka a vodný hríb. Vírivka je pre osem ľudí. Oddychová časť, poschodové tapidárium, je s výhľadom na Maginhrad a jazierko.

Ide prevažne o súkromnú investíciu v objeme 1,5 mil. eur. K zvýšeniu investície počas výstavby došlo aj kvôli zväčšeniu projektu, aby wellness mohol slúžiť nielen pre ubytovaných hostí, ale aj pre verejnosť.

Zdroj: vobraze.sk, foto: wellness Pod Maginhradom