Robert Kuvik – kandidát na poslanca v R.Sobote

Ing. Robert Kuvik

Opätovne sa uchádzam o vašu dôveru v blížiacich sa komunálnych voľbách, vážení občania. Volám sa Robert Kuvik. Mám 51 rokov, vysokoškolské vzdelanie a kandidujem pod číslom 7. Narodil som sa v Rimavskej Sobote. Som ženatý a mám dvoch synov – športovcov. Pracujem ako autorizovaný geodet a kartograf a zodpovedný projektant pozemkových úprav. V obore geodézia a kartografia pôsobím už 33 rokov.

Od roku 2012 s prestávkami zastupujem občanov ako poslanec v mestskom zastupiteľstve za volebný obvod č. 2 (Rožňavská – Šibeničný vrch – Sabová – Vinice – Bakta – Nižná Pokoradz). Dvanásť rokov pracujem vo výbore mestskej časti. Byť poslancom mestského zastupiteľstva pre mňa znamená zodpovednosť a spoľahlivosť. V mestskom parlamente rešpektujem názory ostatných, som stručný a nekonfliktný.

V Rimavskej Sobote žijem od narodenia a chcem tu vychovávať aj svoje deti a vnukov, preto mám záujem o riešenie vecí ako nezamestnanosť – dotiahnuť sem investorov. Chcem viac podporiť športové kluby v meste, a to hlavne deti. Nie je mi ľahostajný ani osud bývalého župného domu a niekdajšieho internátu na Školskej ulici. Som aj za rekonštrukciu škôl, škôlok i iných mestských budov, hlavne za využitie eurofondov na tento účel.

Čo sa týka politiky, nemám problém spolupracovať s každým, kto chce pre Rimavskú Sobotu urobiť niečo dobré. Som dlhoročným členom strany Smer-sociálna demokracia.

Zdroj: Robert Kuvik, PR – článok

Redakcia sa nemusí stotožňovať s obsahom politickej reklamy.