Potrebujete rekonštrukciu alebo chcete stavať? Jednoznačne s PORFIXOM

Nepriaznivý rast energií i stavebných materiálov nás vedú k hľadaniu lacnejšej alternatívy pri stavbe domu či rekonštrukciách. Vďaka moderným trendom v stavebníctve sa zvyšuje záujem o výstavbu nízkoenergetických domov a budov s takmer nulovou spotrebou energie. Stavebné centrum Ádam v Rimavskej Sobote má pre vás ideálny materiál pre vaše moderné a zdravé bývanie bez potreby dodatočného zateplenia.

PORFIX je komplexný stavebný materiál z pórobetónu a patrí medzi cenovo dostupné materiály dnešnej doby. Vďaka jeho jedinečným vlastnostiam si všetko pripravíte na mieru s minimálnym množstvom odpadu. Ľahko sa reže, brúsi, frézuje alebo vŕta. Veľkou výhodou je rýchla príprava elektroinštalácie v stenách a na strope. Stropný systém PORFIX ako jediný na trhu má pórobetónovú vrstvu na spodnej strane stropných nosníkov (okrem plochy, cez ktorú sú nosníky položené na murive), čo umožňuje jednoduché vytvorenie drážok pre elektroinštaláciu aj na strope. Vďaka tomu je celková výstavba domu či budovy rýchlejšia a lacnejšia. A v nepodstatnom rade tepelno-izolačné parametre pórobetónových tvárnic zaručia úsporu energií okamžite po nasťahovaní.

Rekonštrukcie s PORFIXOM sú častým výberom dnešných staviteľov. Či ide o jednoduchú rekonštrukciu bytového jadra alebo náročné rekonštrukcie budov. Opracovateľnosť a tvárnosť materiálu PORFIX umožňuje jednoduché a rýchle pripojenie k existujúcim konštrukciám.

Ak vás teda čaká rekonštrukcia alebo výstavba, komplexný systém PORFIX bezpochyby splní vaše požiadavky a zároveň vám poskytne moderné bývanie spĺňajúce všetky normy kvality aj ochrany životného prostredia.

Bezplatné poradenstvo získate v Stavebnom centre Ádám v Rimavskej Sobote.

Stavebné centrum Ádám nájdete na Šibeničnom vrchu č. 1, neďaleko autobusovej či železničnej stanice.

Otvorené majú každý pracovný deň od 7.00 do 17.00 hod. a v sobotu od 7.00 do 12.00 hod. Okrem stavebného materiálu tu nájdete široký sortiment potrebného tovaru a služieb spojených so stavaním.

Viac informácii nájdete na www.adamcentrum.sk a na tel. čísle 0902 960 410.

Zdroj: PR-článok, porfix.sk